• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per kanalin #trivia

JULIAN_IT

Antar Aktiv
10 Tani Keni Hyre Ne Kanalin #trivia
[21:37:49] * Topic is '0,1Mirësevini Në Kanalin 12,2[0T1]4,5[0r1]12,2[0i1]4,5[0v1]12,2[0i1]4,5[0a1] 0,1WwW.shoqnia.Info'
[21:37:49] * Set by MAnOwAr on Fri May 18 23:07:44
312,7Keni një Mesazh Ne Privat Nga Trivia (*!*@Bot.Albnetwork.net)
312,7Prisni Te Lidheni...


klikova tek linku e u gjeta ne një chat room qe ska lidhje fare me ne
 
Top