• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per kanalin #tropoja

JULIAN_IT

Antar Aktiv
10 Tani Keni Hyre Ne Kanalin #Tropoja
[13:50:33] * Topic is '0,2 Mir Se Vini Ne Dhomen #12,2[0T1]4,5[0R1]12,2[0O1]4,5[0P1]12,2[0O1]4,5[0J1]12,2[0A1]1,4. Ju Urojm Caste Te Kendeshme. Ju Lutem Vizitoni Edhe Forumin Tone ->1,4 [11 Radioshqip - Radioshqip A way to broadcast yourself ]0,2 Ju Njoftojme se hyrja me java eshte nga Radioshqip - Radioshqip A way to broadcast yourself "" FLM !!! Me Respekt Stafi '
[13:50:33] * Set by DJAL_PELIVAN on Sat Oct 27 04:05:59
2 DJAL_PELIVAN U Shkeput Nga Serveri. [User has been banned from Albnetwork.net (1 78,9REKLAMA/4Kontakto12Kline4@12Albnetwork4.12NeT..! 13:51:52)2]


meqe linku te con tek radioshqip klikova tek ai link dhe si gjithmon u gjeta ne serv tj


[13:56:37] The topic is: 'Mire Se Erdhet Ne Dhomen #RadioShqip ! Kaloni Chaste Sa Me Te Kendshme Prane Djemve e Vajzave Shqiptare Nga E Gjithe Bota, Per Te Degjuar Muzik Klikoni Ktu, Radioshqip - Radio Live Ku Mund Te Shifni Vidiot Ma Te Fundit Dhe Muzik Pa Fund Stafi ju uron chatim te kendshem ne vazhdim !! 4
[13:56:37] Topic set by MiStReCi-ShKoDrAn at Sun Jul 8 2012 07:44:51 PM.
[13:56:37] RadioshqipBot sets mode +v pardje
[13:56:37] [NOTICE PlayQuiz]: Mir se erdhet dhe Argetim te kendeshem
[13:56:38] irc.shqipkiss.com sets mode +ntr
[13:56:38] Channel was created at Sun Aug 5 2012 03:31:52 PM
[13:56:38] You are now talking in #Radioshqip. Have fun!-
[13:57:55] -Eklipsi.Albnetwork.net- *** Global -- from ChanServ: JULIAN_IT used SUSPEND on channel #Tropoja
-

po ashu dhe #radioshqip

-
[14:00:14] -Eklipsi.Albnetwork.net- *** Global -- from ChanServ: JULIAN_IT used SUSPEND on channel #RadioShqiP
-

-
[13:58:34] -Eklipsi.Albnetwork.net- *** Global -- from NickServ: JULIAN_IT used SUSPEND on DJAL_PELIVAN
-
 
Top