• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per kanalin #WebAlbania

JULIAN_IT

Antar Aktiv
10 Tani Keni Hyre Ne Kanalin #WebAlbania
[21:38:50] * Topic is '8,16 `%16,8%,4,8`%8,4%,5,4`%4,5%,17,5`%5,17%,15,2 ( Mirsevini ne WebAlbania Chat www.WebAlbania.com › 25-10-2012 - 21:56 ) 5,17`%17,5%,4,5`%5,4%,8,4`%4,8%,16,8`%8,16%,'
[21:38:50] * Set by WebAlbania on Sat Oct 20 20:42:41


klikova tek linku e u gjeta tek chati i dardanies
*** ui joined #FV
Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Urime KURBAN BAJRAMI ...
Topic set by psychoz on Thu Oct 25 2012 01:14:11 GMT+0200 (ora legale Europa occidentale)
<dilli>: ti mua sme dona
<ChanServ>: [#FV] - - - > DardaniaMP3 < - - -
<qikaemir>: hi njerz
*** fatosi quit (Mireupafshim)
Armela London do te flesh posht urres sonte..
*** gonna quit (Mireupafshim)
<boni-pz>: gjakovarja: pak ne privat a bon
+++ LimitServ set the channel to mode +l 339
*** Sy-Kalterti-Ch quit (Client exited)
Armela Si barbon..
+++ LimitServ set the channel to mode +l 338
<Leonard-Ger>: gjakovare i bane hor krejt qikat gjakoves
Op
iDeaLi
neo
outlaw
Shaban
Other
AnAmIkA-aMoL
Anna
ardi_007
Armela
bekimi
benii-pej
BLEROO_SBG
boni-pz
dilli
Doctor_love
dua-m
edoni
Gentleman
Guest35537
indar-m
Leonard-Ger
llapigirl_ger
London
merita
migja-bib
Negro
NoLii
qikaemir
salloni_geci-ferizaj
ui
zeshkani_itali
aa33
aarrdi
AdEa
adi-ch
agimi99
ajshja
Akt-Pasi
Albana
Albaner-
Alfi
Anis-hh-23v
ardi
ardian_40
ardijan07
aRi
ari_ch
Ariani
Ariani_35
Arianiti_33
AriaNiTii
ARIJANI_CH
Arjanit
arjoni_gjermani
arlindi
ARSIMI-38
arta
Arta_
Artonii-ger
astriti_nurnberg
Axhoki
Becks
beki
bekim35
Belgimi
Beni-ch
beni-wien
beni43
BENI_I
Berlina1
berliner
Besa_Bes
Besforti
betimi_it
bjondjaloqka
bL3randFR
bleardi
BMW
bmw_1
BuBI
buduri---edon
bujari_uk
bukuroshi-nr1
Burimi-Prishtine
buz
ceni_41
champions
cimi
Coca
coolz
CristaL
DeMoN
denisi__ger
DeviL
dielli_40
DInI
dini_londer
ditari
dj_shipi_at
djal_hasreti
Djal_Pa_Behone
Djali-30-CH
djali_ger
Dmp3
Doarti
donangello
doni_40
dora
Dr3Qi__V0g3L
dreni
drenii
drini_ch
Dugi_29
dugii41
DuKaT_DjAl_uSa
Edoni33
elissaa
Elo
elondii1
ema1
Emri_1408
Emri_22
Emri_29418
Emri_4142
Emri_4807
Emri_503
Emri_5060
Emri_5387
Emri_5999eduardi
Emri_6396
Emri_6674
Emri_7211
Emri_7855
Emri_8034
Emri_8520
Emri_8636
Emri_cima
Emri_zotni
eni
eqeta
Er-On
era
Eremiti_pergjumshem
esi
expired
F3mi
fadili-43ks
Faruku_
fatlumi
fatmir
Fatmiri_PZ
Fb-
fifa
Fiks
fisniku
fjollla
florim-rrusta
florimi-ks35
gafa
gagi
Geni
GenIT
geniti
Genti_stuttgart
giti18
gjakovarja
gjilani-ch
Godsmack
Google
grepi
gruja
gu3sT
Guest10545
Hasani
Hej-Ti
Helmi
i-martum-ger
i_mbyllt_shum_serioz
i_Piti_
I_ZEMRUARI
ibukuri
Idealisti_47
IHDL
iliri`
inopsiv
INTER
Itunes
Ixora
jehonaa
joni_
jonny
july
kengetari
Kento
Kerkoj_Shoqe_CH
Kili
king
kokrra
KosoWaR-
kReSh-a
kuani38
Kumanovar_
kuqezi
lanti
lausanne_34_mashkell
Leart
lena
LIHI
limoni
linaaa
lindaa
line
lira
LiRiDoN
llapiani_
Luli
LULI_CH
m_45_vjecare_London
M_i-Dua_Qiftet
M_i_kulturuar
ma-i-bukri
malsori_41
mann_ger
mbushi-ikredivala
mentori_38
mergiim
meti-wie
Migjeni
mili
Mimi
MIMOZA
Mirsani
misster_lonely
Morri_me_BMW
mosi-ger
NAKU--GER
Naski
NBA
ne-qifti
Nehati
niemand
niki
niki_pe
niko
njani_belg
ny-m-42
oggi
opojariGER
OrinOkO
pafatja
Paul
peja_boy
pejani-ger
pejon37
pEtRiTi
pllumbi
Preeshevaali_
Preshevari30
ProblemI-Zh
pRoBlEmI`gL
Psikologu_
QoKoLLoKuMi`
R0nIafk-
R0niFR
Rean
Refresh
RexHa_ger
ridvaan_ch
RottweiL
rrezja
rukija
s3na
sani
sebii
sekret-M--BYERN
seldi
SeNi_KeQ_
SERIJOZ_I_VERTET_CH
serioziiverte_ch
sherr
shpejtim
Shpetimi
Simpatiku
Sokoli
Spt
stina
STOP
strategu
Superman-
swe-m-ysta
syartii
syla
TaNgO
teut-a
the_arti
tiger-style
time
timi
TiTi|
toli-ch
Toni-ch
TOYOTA
trip-man
valboni
Valoni_bel
vejani-47-ch
vejani-ch
viski
vlera
vosa
Voyage
vproIntel
Walker
white_bimi
win
World
worm
xheki
Xiki
ximi
xNjoni
xpl
YLLI-ger36
zanzi
Zemerthyeri_48
Zemrushjaa
zeshkani-41_ch
zeshkanni
Zeshkan|
zhuti
zvicrra
ZVICRRANI
 
Top