• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per Lucignolo

JULIAN_IT

Antar Aktiv
-
[18:06:20] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_PH from [81.19.35.170].
-
[18:06:25] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_TE from [93.174.90.231].
-
[18:06:25] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_XL from [93.184.71.66].
-
[18:06:26] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_Vj from [88.168.145.126].
-
[18:06:28] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_JV from [88.203.33.209].
-
[18:06:30] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_jU from [93.174.90.230].
-
[18:06:30] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_mk from [91.121.21.8].
-
[18:06:32] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_Rf from [74.118.194.81].
-
[18:06:33] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_dP from [88.203.33.209].
-
[18:06:35] -Shqiperia.Albnetwork.net- *** Notice -- Alb15706 (javauser@92.60.20.122) has changed his/her nickname to ai
-
[18:06:35] -Shqiperia.Albnetwork.net- Forbidding Q-lined nick ate_motren_kush_hoqi_Vop_gw from [94.199.76.217].pasaj fola me sop


[18:02:53] <JULIAN_IT> Mbreti
[18:02:57] <Mbreti> po
[18:02:58] <Mbreti> bro
[18:03:18] <JULIAN_IT> kujt i hoqe vop
[18:03:19] <JULIAN_IT> qe te di
[18:03:23] <JULIAN_IT> kush po ben keto
[18:03:31] <Mbreti> i hoqa vop
[18:03:36] <Mbreti> lucianos
[18:03:37] <Mbreti> a si e ka
[18:03:40] * JULIAN_IT ??????.!!
[18:03:42] <Mbreti> se e kishin shtu ai ben flod
[18:03:44] <JULIAN_IT> kujt la
[18:03:54] <JULIAN_IT> qe heren tj kur ta shikoj
[18:03:59] <JULIAN_IT> tja plas akill
[18:04:02] <Mbreti> Lucignolo
[18:04:10] <Mbreti> ktije
[18:04:10] <Mbreti> lal
[18:04:10] <JULIAN_IT> ah mir bere
[18:04:42] <JULIAN_IT> mir bere
 
Top