• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suspend per N3VR1K

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Sdim si te sillemi me kte njeri:

(20:58:12) <N3VR1K> PiRaTi ome kok () ku je :D (Ishte fjalor banal dhe i vendosa ban)
(20:58:16) DarKSouL Vendosi Mode +b *!*@???FCF?C.A???????.F2B0CD48.IP
(20:58:16) [Mori Ban] N3VR1K
(20:58:31) -N3VR1K- ta qi motren kurve

Per kto kalon ne suspend, kohen se kam vendosur akoma, pasi u be e disata here qe perseritet te njejtat gjera.
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Suspend per N3VR1K

DarKSouL doja te shtoja dicka ... Ne te gjithve na shajne cdo dite si ne main,notice apo pv,nese ja nisim te gjithe me suspend i bie te behemi armiq me gjithe chatin edhe me vone te luajme me floodet e ketyre tipave si macja me miun.Mundohu gjej ndonje rruge te meseme ose duke i vendos ban,sepse duke i ven suspend cdokush do nxehej akoma me shume edhe ca fituam 1 nick supsend 2 nicke e me rradhe.Keta tipa kete pune kane perdite mundohu te te behesh pak me i duruar...

Shpresoj mos te keqkuptohesh me kete mendim :)
Gjith te mirat!
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Titulli: Suspend per N3VR1K

Jonio kte tip e kam paralajmeruar shume here per fjalor banal dhe perkundrejt ofendimeve qe ai ben, por kupa vjen ne 1 pik qe mbushet dhe fillon me u derdh pastaj.
Mos kujto se e kam denuar me heren e pare qe ka ndodhur, u ben 2 jave qe merresha cdo dit me kte tip useri.
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Suspend per N3VR1K

o darke o babale një gje skuptoj una pse thua kur shau i vura ban ???? ti cpun ke me banet ti je ircop apo aop e ke kaq te veshtir ta kuptosh qe ske pun me ta skan vajt ne te semes le te shajn ti cte duhet qe fut hundet ne punt e halfop/aop/sop ske pun me bane jo pse shan njeri apo shan tj ske pun fare me (shqiperia e ndihme) si kan ven flaken kujt i plasi ti je ircop e je pèr serverin dmth (reklama fllode sulme e lesh e li ske pun fare me ta nese te pelqen me shum aop e sop ndro acc nga acc ircopi me acc halfop/aop/sopme pak llafe per mua ke gabu
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Suspend per N3VR1K

o darke o babale një gje skuptoj una pse thua kur shau i vura ban ???? ti cpun ke me banet ti je ircop apo aop e ke kaq te veshtir ta kuptosh qe ske pun me ta skan vajt ne te semes le te shajn ti cte duhet qe fut hundet ne punt e halfop/aop/sop ske pun me bane jo pse shan njeri apo shan tj ske pun fare me (shqiperia e ndihme) si kan ven flaken kujt i plasi ti je ircop e je pèr serverin dmth (reklama fllode sulme e lesh e li ske pun fare me ta nese te pelqen me shum aop e sop ndro acc nga acc ircopi me acc halfop/aop/sopme pak llafe per mua ke gabu
 

DarKSouL

AlbNetwork CSOps
Titulli: Suspend per N3VR1K

1 koncept i vogel per IRCOp e cila perkthehet ne operator rrjeti, qe ne shqipen e rendomt perkthehet mbarevajtes ne te gjithe rrjetin.. e di shume mire qe është puna e aop-ve dhe sop-ve por kur ata kane frike apo thjesht sja varin fare dhomes, ne na ngelet pergjegjesia.
Dhe jo, nuk du me e ndrru acc qe kam.

Sa per punen e vendimit qe mora, nese ju mendoni se jam gabim, atehere shume mire mund t'ia hiqni denimin, e keni vet ne dore.
 
Top