• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Sash

Antarë i Respektuar
[AnDi] sets mode: +v Daja
<@[AnDi]> shprehu Daja
<+Daja> po
<@[AnDi]> ca problemi ke?
<+Daja> osht i tip me nick dajaa
<@[AnDi]> po
<+Daja> sha rob me at nick
<+Daja> e na fut ne sherr me tjert
@[AnDi]> po mire
<+Daja> si mir>?
@[AnDi]> eshte ceshtja juaj
<@[AnDi]> qe ju fut ne sherr
@[AnDi]> un sjemi gjykates ktu
<@[AnDi]> te ndajme sherret tuaja
<+Daja> po sjom duke te mor per badigard mer
<+Daja> se jom i zoti vetes
<+Daja> po te thah boj naj akill
<+Daja> ncncnc
<+Daja> a e di se jeni bo si server
<+Daja> krejt server K@
<+Daja> ri
<+Daja> kret
<@[AnDi]> mduket
<@[AnDi]> se e do ti
<+Daja> u qf mu ne server
<@[AnDi]> akill
<@[AnDi]> ok !
<@[AnDi]> ciao
<+Daja> mo na ha karin
+Daja (7F@BF5932BE.C28B06AE.A0C5982F.IP) has left #Sherbimet (parting...)
-Arusha.Albnetwork.net- *** Global -- from NickServ: [AnDi] used SUSPEND on daja
-NickServ- Nick daja is now suspended.

* pachuco Jeni Server V-K Keni Ca Opera L3gena
<pachuco> Jeni Server V-K Keni Ca Opera L3gena
* pachuco Jeni Server V-K Keni Ca Opera L3gena
<pachuco> Jeni Server V-K Keni Ca Opera L3gena

Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has left #Albania (parting...)
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has joined #Albania
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has left #Albania (parting...)
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has joined #Albania
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has left #Albania (parting...)
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has joined #Albania
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has left #Albania (parting...)
Jeni-Server-VK (1f2c45b9@chat-8E881776.mibbit.com) has joined #Albania

Mbas Ketyre Logseve Filluan Fllodet ! Si ne Kanalin Shqiperia Edhe ne Kanalin E Tin #albania ! (Mbas Ketyreve Logset I bera Edhe Suspend Dhomen E tij #albania ! Kalofshit Bukur !
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Ka kohe qe jan ber dy trre kokrra aty tipa esterik. .Presin si e si te kapen diku duke e perdorur ate si abuzim ndaj tyre, tjet permanent nga un nese ju pyt deri sa te sqarohen dhe te rrijn/chatojn sic duhet, jo duke fryre te gjithe ''chat koti server vk etj nese si pelqe te hiki nga doj. .

Gjith tmirat.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Titulli: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Ka kohe qe jan ber dy trre kokrra aty tipa esterik. .Presin si e si te kapen diku duke e perdorur ate si abuzim ndaj tyre, tjet permanent nga un nese ju pyt deri sa te sqarohen dhe te rrijn/chatojn sic duhet, jo duke fryre te gjithe ''chat koti server vk etj nese si pelqe te hiki nga doj. .

Gjith tmirat.
Po cfar permanent thua mer rild se Daja ka mor dhe aop eshte per qejf te vet :)

Po behen disa gjera te pa respektueshme ndaj kolegeve. Shum Gabim.
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Daja aop? Me vertet? Me habite..
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Mos u Habis fare..Ka ardhur koha per ndryshim :)
 

Apsara

Anëtar i ri
Pe: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Po mo po.. e shikoj..
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Suspend Per Nick Daja + Dhomen E Tij #albania !

Haromso po ti pergjigjem memos qe mkishe cu se temen se kisha vu re, at'here sa po i perket (dajes) as nuk e njof as me njef dhe as inote me ate skom.. Ndersa puna aop-it jo aop tket ai (gjo qe se ka pas ne momentin qe ka more suspend, sepse e kam shum te thjesht me e pa nca kanalesh ka access personi, thjesht nji (/ns alist nick) por dhe ircop nese e pashe qe abuzon ndeshkohet me ate qe i takon... dhe vendimi qe dhashe me siper ishte thjesht 1 lexim qe bera ndaj tij dhe 1 xhest qe pashe me syt e mij ndaj konfliktit me ircop, qe ndodhi pas bisedes, por me sa shikoje tani si nick dhe #dhoma atij eshte liruar pa pergjigjen time gje qe do te thot nuk kam ca shtoj me teper :) Ta gzoft aop-in ene ta rrespektoj sic i takon :)

Gjith T'mirat ..
 
Top