• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per nickun alo_zalo

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
[00:54] <Bllokmeni> <Bllokmeni> Po e pra...srrujte tra.pin sonte kur te thash me heq bann nga ndihma
Bllokmeni is connecting from *@95.107.211.128 95.107.211.128
[00:54] <Bllokmeni> <Bllokmeni> slutjte sumen
[00:55] <Bllokmeni> <Bllokmeni> s'veprove
[00:55] <Bllokmeni> <Bllokmeni> tani bo t'bukrin para Ircopave
[00:55] <Bllokmeni> <Alo_Zalo> sma ni ka.ri
[00:55] <Bllokmeni> <Alo_Zalo> per ircop
[00:55] <Bllokmeni> <Alo_Zalo> e admina

kete aop e vura suspend nuk po vendos ndonje kohe denimi shikojeni dhe vet dhe llogjikoheni te fjith e dalim ne një konluzion flm
 
Top