• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

suspend per respekt

JULIAN_IT

Antar Aktiv
[15:45:39] * JULIAN_IT sets mode: +vv CAKMAKU pro
[15:45:48] * @JULIAN_IT pro Deshiron Ndihme ????
[15:46:01] <+pro> JULIAN_IT
[15:46:05] <@JULIAN_IT> pro
2 SIRIUS U Shkeput Nga Serveri. [Mirupafshim!2]
[15:46:26] * @JULIAN_IT pro Deshiron Ndihme ????
[15:46:35] <+pro> du ti kij ate infermieren doktoreshen haromit
[15:46:42] <+pro> si i behet
[15:46:48] <+pro> ?


Session Start: Thu Mar 08 15:45:41 2012
Session Ident: pro
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush Eshte |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4pro eshte 7Respect@Chat-B7FD6768.dsl.hol.gr4 * 0,2Proud To Be Albanian4.8!9!11!
pro is connecting from *@ppp046177073055.dsl.hol.gr 46.177.73.55
4pro Eshte Ne Kanalet: 7+#sherbimet #shqiperia
4pro Po Perdor 7Bunker.Albnetwork.net
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
Session Close: Thu Mar 08 15:45:45 2012

Session Start: Thu Mar 08 15:46:41 2012
Session Ident: pro
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Kush Eshte |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
4pro eshte 7Respect@Chat-B7FD6768.dsl.hol.gr4 * 0,2Proud To Be Albanian4.8!9!11!
pro is connecting from *@ppp046177073055.dsl.hol.gr 46.177.73.55
4pro Eshte Ne Kanalet: 7+#sherbimet #shqiperia
4pro Po Perdor 7Bunker.Albnetwork.net
2»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»| Fund |»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
312,7Keni Nje Mesazh Ne Privat Nga OperServ (*!*@Albanian.Network)
312,7Prisni Te Lidheni...
Session Close: Thu Mar 08 15:48:50 2012
 

cent

...Lontano
Titulli: suspend per respekt

JULIAN_IT E Ke Vendos Gabim Kete Suspend Mer Pasi Ky Nick pro esht Zippo Dhe Ska Lidhje ReSpEcT Me Kete Gje...Hiqe Nga Suspend ResPecT Dhe Vendos nickun Zippo,Dhe Mos Vendos Suspend Kot Se Koti Se Ka Ident Me 1 Nick
 

cent

...Lontano
Titulli: suspend per respekt

[19:33] -NickServ- List of nicknames in the group of ReSpEcT:
[19:33] -NickServ- ReSpEcT (expires in May 06 19:32:32 2012 EDT)
[19:33] -NickServ- SpaCe (expires in Apr 30 16:49:22 2012 EDT)
[19:33] -NickServ- 2 nicknames in the group.

===============================================
[19:33] -NickServ- List of nicknames in the group of zippo:
[19:33] -NickServ- Help (expires in Apr 30 13:20:12 2012 EDT)
[19:33] -NickServ- WIND (expires in Apr 25 11:21:36 2012 EDT)
[19:33] -NickServ- zippo (expires in May 01 17:34:56 2012 EDT)
[19:33] -NickServ- [away] (expires in Apr 25 12:01:15 2012 EDT)
[19:34] -NickServ- 4 nicknames in the group.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: suspend per respekt

E ke ven gabim julo eshte zippo ai qe me shau :)
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: suspend per respekt

A ty ta ka plas zoti me shpulle kur ke lind re :p :)
 
Top