• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Syri :PP:

Syri :PP:

  • Zhenjyy

    Votat: 15 53.6%
  • *dori*

    Votat: 13 46.4%

  • Totali i votuesve
    28
Status
E mbyllur për postime të tjera.

jackass

Anëtar i ri
jo... nuk kisha qfar te beja...verejta qe vetem ju te dyjat kishit ne avatar fotot e syve te tuaj dhe kesht me erdhi ideja :p
 

Elushe

Vogëlushe
Na sillni edhe ndonje sy tjeter qe te behet konkurs tamam. Vendosim pastaj kush kalon ne finale, kush mer cmimin e 2,3, dhe kush fiton.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Me pelqeka shume ky i pari.
Shndrit me shume dhe duket shume i çilter , sikur nuk fsheh asgje ,
rrezaton sinqeritet ,por dhe qenka me i bukur nga ana estetike ,me natyral.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top