• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

T`ja bej dhe une Bam.. Mire se erdha BashkFshataret e mi.

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pershendetje! jam @TheDevil . Anetar i ri ketu ne mes tuaj,shpresoj dhe uroj t`me Pranoni ne Gjirin tuaj :p

Qyteti: Lindur/Rritur Fieri Madafakaz :D ( Se shpejti Emigrant ne Amerik ) :p

Emri: nuk ka rendesi

Mosha 31

Statusi- i lidhur me Luizianen time ( Luze ) Sharra 7 @Alesia

Profesioni - kam nja 10 vjet qe punoj po as vet se kuptoj se cfar bej

Pasioni: ah ktu kapa veten ne Flagranc me duket,Sigurisht Futbolli,Noti,Peshkimi Etjere :D :p

Skuadra qe jam Tifoz: Real Madrid Y Nada Mas!

Peng ne Jete: 1 kam,derisa te rregulloj Nipçen @Imp4cT ne Angli nuk me tret Dheu!

Veset: Duhanxhi.. se te tjerat iken me Daljen e Vjoses nga Shtrati.

Njerez te Afert First of all @Alesia idiotat @MrCool @Tip @Frank

Sa per Karakterin do me njihni vet ne Fazen pergatitore.. :p

P.S. u Lodha JQJ!
 

Tip

Antarë i Respektuar
Zemra, nigjo vllain mos e fto ne dasem Lupon e Cerrikut ( @Imp4cT ) se kaq shum sa po i bini ne qaf, ka me ju prish dasmen!
 

Tip

Antarë i Respektuar
DUA DIVORCIN URGJENTISH! PERFUNFISHMISHT KE RRESHKITUR NGA DUART E ZOTIT! May god be with you 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Luze, po pse ja dhjefsha rracen sdo kercej icik lakuriq un te dasma juj? Ndauni mas dasme mi :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Na nderove me prezencen lol
 

Tip

Antarë i Respektuar
Mire se erdhe vlla!
Te uroj qendrim te kendshem ne forumin tone.
Une nuk po i perballoj dot gjithe keto sulme qe po me ben anetari @Tip!
Ju kam bere ujte e trashe mu ne forum, po largohem e po kthehem ke forumi tjeter! :p

Po po, ske ca i bo gomarit, i bje samarit ti :p

Luzja iz dhe madher of dhe krajm! Ajo ta ka perbalt reputacionin virtual! Un vetem tkom puth e tkom perqafu!

P.S tpremtoj qe te seria ardhshme e drames "My British Dream" do jem ma i omel :p do mkesh ne kra!!!
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Po po, ske ca i bo gomarit, i bje samarit ti :p

Luzja iz dhe madher of dhe krajm! Ajo ta ka perbalt reputacionin virtual! Un vetem tkom puth e tkom perqafu!

P.S tpremtoj qe te seria ardhshme e drames "My British Dream" do jem ma i omel :p do mkesh ne kra!!!
Sa te lirohem do filloj me serite e tua si kosovar ne Uk. Do vazhdoj me Jorinen, me biseden tende ne skype me daj brutton e plot supriza.
Stay Tuned. :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
Sa te lirohem do filloj me serite e tua si kosovar ne Uk. Do vazhdoj me Jorinen, me biseden tende ne skype me daj brutton e plot supriza.
Stay Tuned. :p

wakakakakaka... U nxef lupo @TheDevil lol ...Ujku iz bek!!! Auuuuuuuu!!! Amon mer lupo motivohu dhe fillo se sinqerisht mke mungu! Qofsh me i ndyri po nuk ke bo dhe nji me biseden e skype me daj brutto qe me msoj si me bo petlla lol
 
Mire se erdhe vlla!
Te uroj qendrim te kendshem ne forumin tone.
Une nuk po i perballoj dot gjithe keto sulme qe po me ben anetari @Tip!
Ju kam bere ujte e trashe mu ne forum, po largohem e po kthehem ke forumi tjeter! :p

Mire se te Gjeta Nipce Daj Vranes.. :D :p Largohu vlla.. ti nuk je per kete pune! ti je per Call Center :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Sa rende situata...😂😂
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Tiku ca behet ne te tilla raste ???
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Njerezit lihen ne qejf te vet @Vinjol djali.:)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Tiku = papa jani
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Mos I thuj njeriu ;)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Hagahagags
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@TheDevil 31 vjec vajte ??? U rrite dhe ti
U bere per nuse tani
Hajt me nji fat te mbare ishallh
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
wakakakakaka... U nxef lupo @TheDevil lol ...Ujku iz bek!!! Auuuuuuuu!!! Amon mer lupo motivohu dhe fillo se sinqerisht mke mungu! Qofsh me i ndyri po nuk ke bo dhe nji me biseden e skype me daj brutto qe me msoj si me bo petlla lol
E kan demoralizu britanet e forumit te shkretin...e ke ven re qe sa her dashurohet @Imp4cT o i del burr o ja fusin vrapit femrat pa e kthy koken mrapsh...sic i iku @iva , nga dhimbja e tepert qe i kan shkaktu shtrigat....i ka ikur motivi per tber meme.

Behu i fort @Imp4cT ske cben. jet e poshter jet mizore zana ty tdolli horrore :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top