• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

T`ja bej dhe une Bam.. Mire se erdha BashkFshataret e mi.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Hahaahahaahahahaahahahaahahahaahahaahahahaaa
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Luze, po pse ja dhjefsha rracen sdo kercej icik lakuriq un te dasma juj? Ndauni mas dasme mi :p
lakuriq tkercesh ndasem te impact dhe @zanes ti....kujdes se mos tkap zana...kshu daj brutto desha me then :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ore ti Perversitet i qelbur :D leri Tendencat lol sa negativ je bro :D un nuk abuzoj.. :p jam shembullor ne kete aspekt.
nah une tendencat nuk i njof, negativitetin e kam bo pozitiv per abuzues se di vallai kurse per shembullor ska te dyte pas teje... lol lol
 

Tip

Antarë i Respektuar
E kan demoralizu britanet e forumit te shkretin...e ke ven re qe sa her dashurohet @Imp4cT o i del burr o ja fusin vrapit femrat pa e kthy koken mrapsh...sic i iku @iva , nga dhimbja e tepert qe i kan shkaktu shtrigat....i ka ikur motivi per tber meme.

Behu i fort @Imp4cT ske cben. jet e poshter jet mizore zana ty tdolli horrore :p

Wakakakakakakakakakaka no mercy fare Luzja, straight for the kill
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
nah une tendencat nuk i njof, negativitetin e kam bo pozitiv per abuzues se di vallai kurse per shembullor ska te dyte pas teje... lol lol
Qeka nuse per shpi ku
Goca lshojuniii
 
E kan demoralizu britanet e forumit te shkretin...e ke ven re qe sa her dashurohet @Imp4cT o i del burr o ja fusin vrapit femrat pa e kthy koken mrapsh...sic i iku @iva , nga dhimbja e tepert qe i kan shkaktu shtrigat....i ka ikur motivi per tber meme.

Behu i fort @Imp4cT ske cben. jet e poshter jet mizore zana ty tdolli horrore :p

@Tip Luzja Dangerous Attack and Goal :D :D ja ka fikur Karrierren :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@TheDevil une ta bej prezantimin apo do ma besh ti meqe te jam daje......


Daja 31 nipi 30 e shume :p
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Kur do behesh serios guy
Can i know :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se ke ardhe
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top