• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tag antarin qe do te gatuaj per ty.

Petrit101

Anëtar i ri
Ndiqe kete videon
vetem kur te hapesh peten hapja behet me margarin, ne fund mbasi ti kesh mbaru
i lyen me gjalp te shkrire ... me ndihmen e nje furçe gatimi

Abobo këto mi gatuante nëna e më kanë dalur prej hundësh. Ishin komode ama sepse kur dilja jashtë të luaj mund të futeshin në xhepat e xhaketes lol
 
Top