• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Takimi Italo-Shqiptar

Lauri

Anunnak
Luci,ti pregatit cokollatat perugina.
Pa shiko,kemi edhe shefen. iiiiiii.......sa mire.
 

JoJo

.....
O lauri ...si re don te na i marr luci mysafiret neve....ncncncccc sa te pangopur per i cik cokollat :p re burr i dheut !!!!
Po ju re artdashesa po rrefuzoni te shifni ket gjen e shtremer te pizes eee??
 

Lauri

Anunnak
Mire se erdhe jo jo,me ndihmo pak se nuk i bind dot vetem.
Do ta drejtojme "torre di Pisa"apo jo.
nqs takimi behet ne Pisa Lauri ofron nje "torr" te shtrember per te gjithe.LOLLOL
 

JoJo

.....
Flm lauri per mikpritjen :)
Ndersa une ofroj "filxhanat e shtremer " per te gjithe :p (apo preferoni gota??? )
Luci ti cfare ofron ?? Ec fol i her se u katanis puna me ankand !!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
O lauri une ofroj ciceronin ne pisa
 

Lauri

Anunnak
Me duket se do bejme takim cokollatash.Nuk u pelqen torre di Pisa.
E va bene,andiamo noi a Perugia.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
U vendos gje akoma???
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Bianka si thua per ne date 1 nentor ne perugia?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ore, une them me mire firenze ose Rome... se Perugia-n e qame me lote er eurochokolate:D
 

JoJo

.....
Sikur ta vendosnim sdo ishte aq keq....!!! Ska ngel dhe shume kohe me duket mua...!!
Kryeplaku i grupit ku eshte ?? Te ngrej komision ose OJQ se keshtu dim ti zgjidhim punet ne shqipet :p !!! :kiss per te gjithe
 

Lauri

Anunnak
Firenze eshte neutrale.Pak rruge do bejne te gjithe.Ta hedhim ne vote, shumica vendos.
KUSH ESHTE DAKORT?............1 Lauri.
ps.Linda ku jeton ti ne Bolzano??
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam dakort per ne firenze
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
edhe une firenze pra:)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Hajde pra Albanesi mos e zgjatni muhabetin firenze edhe u vendos ajo pune.
 

Lauri

Anunnak
hostel kemi votuar vetem 4 vete.Me demokraci na duhen edhe dy vota pro
ps. pse u fruksuan keta ore
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahhahahahahhhaa pak rruge do bejme te gjith haha un du 4 ore per ne firenze re po kjo linda qe eshte ne bolzano dashka nja 6 ore te mira haha vendosni trima vandosni dhe me thoni ok ishalla o dit me djell
 

Lauri

Anunnak
Sa ore me duhen mua qe jam ne Sicili LOL
Duhet te votosh,je dakort per FI
 

LePuRuShI

Stafi Teknik
a ju smereni vesh.. jeni bo te gjith si fmi mami LOL jo e kam larg jo kshu ahaha nje zgjidhje do ishte... merrni 2 gocat qe jan me larg... e gjeni nje qytet qe ndodhen midis vendeve ku jetojne ato :D ja maroi puna... ktu shof qe me shume ankohen cunat sesa gocat LOL LOL
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ja mbeshtes plotesisht lepurushit..si gjithmone i kapshem djaliLOLLOL
Une tek meshkujt nuk shkoj:D po deshet hajdeni ju..
Agro, po bologna do ti, se sikur me je mekur derman?
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Lepuri hajd te te kiss çik se ke folur taman....:puc :puc
 

*Linda*

Lost out in the desert
Lepur te paste forumi te paste:D

Un jam larg..
Jetoj pertej Genoves.
 

Lauri

Anunnak
Linda ,Bianca do na thoni se jeni dakort me 1 nendor ne Firenze.
 

Lauri

Anunnak
Linda, te duhet e njejta kohe sa nga Roma-Firenze.
Lepurushi vjen me avion nga Karlsruhe ne Firenze
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Pertej genoves Linda* :p
Epo hajdeni ne Massa pastaj:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ose La spezia, per mua njelloj eshte:D
 
Private conversations
Help Users
    Top