• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tatuazhe

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk kam
Dhe nuk para me pelqen te zhgarravitem me gjera te perhershme:p
Por por nese do me mbushej mendja do bëja kete
E4C03C70-17F7-4D29-A8AF-FAD5E0CBD8E4.jpeg
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
2011-
Jo nuk kam tattoo, kisha deshire te bëja një por se di..besoj se cdo njeri ka natyren e tij. Edhe pse me kalimin e kohes takon që tatuazhi mund te shemtohet! Lol prandaj po e mendoj mire une para se ta bej! :D :D
Eh Didi, disa gjera nuk ndryshokan e disa te tjera po. Lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
po nuk kopjohen tatoo e tjereve sepse i zvenit bukurine
Dhe ajo diku e ka kopjuar.... megjithse une nuk di j kopjoj asaj por flamurit:p
E vetmi tattoo që nuk kopjohet jane inicalet që bejne (te familjes apo dikujt tjeter)
The rest te gjitha copy Jane
 
Ku ju pelqen ta beni një tatuazh?


Sote doja te flisnim per tatuazhet
a keni tatuazhe? Nese po , ku?
mendoni se berja e një tatuazhi do sjelli deshiren per te bere akoma te tjere?
çmendim keni per njerzit që jane te mbushur me tatu?17FBF834-2B48-4A8E-A138-7714486A8508.jpeg


088DD69B-6314-4D1F-A039-4962C9D4792A.jpeg

BCDF1C82-021F-4FBE-9FF6-879360264440.jpeg

Ky është projekti im per kete vit full arm
duke miksuar gjitheçka nga deti te detajuar
dhe me një anteprima fillimisht ne krah
per te pare si do duket tatuazhi i mbaruar 😍
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Çoban ca mi ke keto tema pronvokuese ,une thash se po flisje per gjimnastiken ti😝erdha me vrap😂😂
 
Aty e keni mendjen ju lol
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Ekziston një teme e tille shoku Loverman.
 

Mogli

😁😁😁
Per qef mbushem plot me tatuazhe...sidomos kte full arm fixim e kam....1 tatuazhe e kam ne parakrah ne kujtim dikujt që nuk jeton me
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Skam
Le te mbaroj karantina dhe do ta rregullojme dhe ket pun.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
As une nk kam, por që i duaaaa shume.
3 po e po që i kam ne plan, por se kur do behen sdi gje😆
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ka ca tatuazhe fin te bukur i pelqej ti shoh tek tjeret.
Por personalisht as s'kam bere kurre,as nuk do bëja tatuazh.
 
Top