• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tave kosi (Elbasan tavasi) .

Mennel

_/\__________________________.
Nje menyre te thjeshte dhe mjafte praktik, si te pergatisim tave elbasanlije.
Na nevojiten shume pak perberes:

500 g kos
3 lug mjell
5 veze
Hudher (sipas deshires)
Kryp
Biber te zi
Mish vici i prer ne copa, ose qofte.
5f2ff813c03c0e17a0611823.jpeg
 
Redaktimi i fundit:

Mennel

_/\__________________________.
Elbasan Tavasi. Lol
Tave kosi thuaj dhe me e mire eshte me mish qingji e jo me copa vici.
Nuk e kam provuar me mish qingji une, keshtu e gatuaj sic e kam shkruar , dhe keshtu I themi elbasan tavasi 😅.
Faleminderit tani do e editoj :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
un e kam provu kete tav..po nuk me shijon aspak..kos mo🤦‍♀️
 
Private conversations
Help Users
    Top