• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL


Për të 10-in vit radhazi shoqata “StellWings Albania” organizon në kryeqytetin shqiptar eventin “MotoFest”, ku mblidhen të apasionuarit e motorëve “Harley Davidson” nga të gjitha vendet shqipfolëse dhe jo vetëm.

Risia e këtij viti është se në këtë organizim pritet që pjesëmarrësit të jenë jo vetëm nga Ballkani, por edhe nga Europa Perendimore.

Qëllimi i këtij aktiviteti është promovimi i traditave kulturore, sportive dhe turistike të Shqipërisë. Aktiviteti përkon dhe me çeljen e sezonit turistik 2015.

Sikurse në organizimet paraardhëse, edhe këtë herë donacionet dhe të ardhurat që do të grumbullohen nga ky event do të shkojnë për fëmijët jetimë dhe ata në nevojë.

Aktiviteti do të zgjasë deri më 28 qershor.

/ Top Channel

 
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

Ky eshte pasion i bukur kush e ka por dhe me rrezik, gjithsesi adrenalina eshte e bukur!! Bravi dhe per misionin , donacion atje ku vertet nevojitet.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

Jan pa fund ata qe mblidhen dhe ne mos gaboj ka pasur edhe shum gjerman qe kan marr pjes ne event duke dit qe dhe andej ka goxha te apasionuar dhe kruejn pothuajse co vit xhiron neper evrop me te till motorra ...Nje gje e bukur dhe relaxi do te thoja :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

Jan pa fund ata qe mblidhen dhe ne mos gaboj ka pasur edhe shum gjerman qe kan marr pjes ne event duke dit qe dhe andej ka goxha te apasionuar dhe kruejn pothuajse co vit xhiron neper evrop me te till motorra ...Nje gje e bukur dhe relaxi do te thoja :)
vetem shqiptare dhe ndonje i huaj qe i rastis te jetoj ketu...bukur ishte ,por me bukur ishte zhuli qe lane pas :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

vetem shqiptare dhe ndonje i huaj qe i rastis te jetoj ketu...bukur ishte ,por me bukur ishte zhuli qe lane pas :p
Epo tashi ne gjith ate bukur do dal dhe pak bloz mbas lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

Duaaaa dhe une te jem atyyy:(
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Të apasionuarit e “Harley Davidson” takohen në Tiranë

Pune Ren , pune:(
Pune nate e dite qe te shohim pakez drite:p
U me hegert mortja mua moj per ty qe je kaq puntore ti lol

E mir do kesh koh vitin tjeter :p
 
Top