• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të do, apo “po shtyn kohën”, ja si ta kuptosh

Grensi

Dhe vjen nje dite..
tani u binda...(pasi lexova kete temen) ..qe nuk po shtyn kohen me mua...ajo..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po varet e si te puth, me pasion, pa pasion, me gjys buze, me mendje, pa vemendje :p
Ohu sa fillozofi ka per boten e nderlikuar te meshkujve! :p
Apo jo @Loverboy ?

N'momentin qe te thote ku i kam corapet, dijeni se po e shtyn kohen me ju :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po shtyn kohen ama jetoni ne nje cati? :eek:

Po pra, ky eshte burri, ka nerva me e shty. Na shkoj jeta me tshtyme :(
 

Mennel

_/\__________________________.
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
Te gjithe keto bastarda ty te qellojne? 🤨
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si sakrifikoheni ju aman, e sju a di njeri per nder!!!
Une ku ta gjej nje ti mbledh corapet lool lool lool lool lool

Dhe ne fund prap mbetemi te keqij. Tpashpirta jeni bre ju, duhet me ju ngjesh :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ta bon gropen, ate te ben, dhe ne fund materjalin e mbledhur Ja tregon shoqeris, dhe shoqeria te sulmon si hienat ne tuf,
Vetem njeri duhet te Hape goje "AAMM"
Tjeret gati ne sulm te bejne "BAAM"


Apo sjam brenda temes :p
Tregohu e zgjut! Mos jep material qe nje dite mund te perdoret kundra teje in a court of law.

Apo me duket paskam dal jashte teme lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_1.png
 
Private conversations
Help Users
    Top