• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të do, apo “po shtyn kohën”, ja si ta kuptosh

Arfenilla

Themelues i Forumit
keni?
Nuk dilni kurrë në takime
Ndoshta mund t’ju duket shumë romantik qëndrimi në shtëpi për të parë filma, por kjo lloj “bashkëjetese” është për çiftet pak më të konsoliduara. Nëse keni vetëm disa javë që dilni bashkë duhet ta provoni veten dhe partnerin në situata të ndryshme sociale. Një burrë që nuk e nxjerr partneren për darkë, apo thjesht për të pirë diçka po mundohet t’i shmanget një përgjegjësie , ndaj duhet të bëni kujdes

jooo se besoi fare ..burrat nuk jan te zgjuara si femrat..po i shkreti ska lek ,prandaj shmanget😝
 

MrCool

Old School.
Nuk qan xholi per pata, themi ne kendej.. Po s'na deshi do dale nje "pate" qe do na doje :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E kupton pasi ti e kupton gabimin qe e ke zgjedh personin jo te duhur :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pas pilafit dmth

Pas pilafit eshte sukses akoma. Me e keqja eshte se mund te mos e kuptosh as pas pilafit, porosit pilafin tjeter e tjeter e tjeter :p
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Sa me shume tregohem i sinqerte, aq per dobesi ma interpretojne femrat. 🥺
@DarkLord o komshiiii Te marrin te ligat Po pate dmth. 😘
te them ty po edhe un e mendoj per veten pastaj them ska gje le te marrin per dobesi Po ka rendesi qe jam e vertete.🤗❤️
 
Private conversations
Help Users
    Top