• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të gënjejnë sy më sy, këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑Duam apo s'duam ta pranojmë, të gjithë biem pre e mashtrimeve dhe gënjeshtrave, sigurisht që ndjesia e të qenit ''i vënë në lojë" nuk i pëlqen askujt, megjithatë nuk kemi ç'i bëjnë. Për disa njerëz gënjeshtrat janë një mënyrë për të dalë nga situata, kurse për të tjerë një mënyrë jetese. Këta të fundit nuk e kuptojnë dot jetën e tyre pa gënjeshtrat, por si mund t’i dallojmë ne? Shenjat e horoskopit mund të kthehen në busullën tonë të orientimit.

Peshorja: Personat që i përkasin shenjës së Peshores u pëlqen të mbulojnë veten me një vello misterioze, në mënyrë që të mos zbulohet nuhatja e tyre për gënjeshtra dhe mashtrime. Falë kësaj karakteristike, nga Peshorja ka mashtrues të kualifikuar, avokatë të famshëm dhe politikanë.

Binjakët: Të lindurit në shenjë e Binjakëve janë njerëz me dy fytyra, që do të thotë se ata kanë një pasion për mashtrim në gjak. Janë të aftë të zotërojnë mendjen e çdokujt dhe t’i bëjnë ata të dyshojnë edhe për atë që panë me sytë e tyre.

Peshqit: Të lindurit nën shenjën e Peshqve, janë mjeshtrit e vërtetë të gërshetimit të intrigave. Është interesante të theksohet se Peshqit rrallë gënjejnë për t’u pasuruar dhe për të përfituar. Më shpesh, gënjeshtrat përdoren për të mbuluar aventurat e tyre seksuale. Pra, mos u habitni nga fakti se i dashuri juaj ka lindur nën shenjën Peshqit. Papritmas do t’ju marrë në telefon t’ju thotë që është shumë i zënë në punë, dhe ditën tjetër do të kthehet në shtëpi me një tufë letrash në dorë. Aq shumë mashtrojnë sa që fillojnë edhe vetë t'u besojnë mashtrimeve të tyre.
 

Desa

Temet Nosce
Peshqit: Të lindurit nën shenjën e Peshqve, janë mjeshtrit e vërtetë të gërshetimit të intrigave. Është interesante të theksohet se Peshqit rrallë gënjejnë për t’u pasuruar dhe për të përfituar. Më shpesh, gënjeshtrat përdoren për të mbuluar aventurat e tyre seksuale. Pra, mos u habitni nga fakti se i dashuri juaj ka lindur nën shenjën Peshqit. Papritmas do t’ju marrë në telefon t’ju thotë që është shumë i zënë në punë, dhe ditën tjetër do të kthehet në shtëpi me një tufë letrash në dorë. Aq shumë mashtrojnë sa që fillojnë edhe vetë t'u besojnë mashtrimeve të tyre.
Që kur mbrojtja e privatësisë quhet mashtrim e intrigë? lool
Po si nuk i lan një herë peshqit e ngratë pa i fëlliqur kot fare lool
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Që kur mbrojtja e privatësisë quhet mashtrim e intrigë? lool
Po si nuk i lan një herë peshqit e ngratë pa i fëlliqur kot fare lool
Epo tashi smund te shaj veten 24h
Ahahahahha ka njecik per te gjith 😝
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Ndalni te gjith se @Landa 1 me dha like 🤣🤣🤣🤣🤣
Kam frik se cfare do te thot
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
...peshqit jane njerez te embel keto qe une njoh realisht, por sonte qenka nendetse La mia anima lool
Un akoma skam fillu ahahhaha
Ska gjo
Mund dhe tme shash sot 🤣
Ndihu free te shprehesh se anima eshte prej hekuri
 
Private conversations
Help Users
    Top