• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Fly

Larguar
Titulli: Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Une kam edhe HP ....dhe nuk perdor asnjerin ne fakt,por dje mu tek me pa i film ...dhe filmi nga 2 ore zgjati 5 ore se e kishte me te ngecme....jo per gje
varet nga shum gjera, ngarkesa etj...

un kam nje te tille qe e lidh e me tv dhe sme bllokohet per filma.

 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Nuk ka ngarkesa por eshte laptop i lodh dhe te mendosh qe eshte 4 vjecar ende si ka bo
Hp po kalon vitin e 8 dhe eshte flur....
As interneti nuk eshte pasi te dy i perdor me te njejten linje dhe problemin e ka ky kingu .
Po nejse....do provoj ti instaloj ate qe ka sugjeru lm...
 
Top