• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te harroni ish të dashurin!

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

ok ...sdu prova por me thuj si i harrove nje nga nje me pika te renditura
 

Kila

VIP
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

ok ...sdu prova por me thuj si i harrove nje nga nje me pika te renditura
kur plumbi nuk godet thell del fix me plumb po ai qe te shpon thell ose te vret ose duhet naj pickatore me e fort se plumi :po::vetull:
:kis
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

ah keta ishat sa te frikshem duken :D

Une jam dakort me rrjeshtin e fundit. pas nje periudhe kohe qe jemi ndare, po e pe dhe takove e zem pas nje viti ndarje, mbetet vetem fiksimi edhe fakti qe shpesh shkojme me isha/t (bejm dashuri) behet per te hequr kete fiksim hehehe..... dhe si perfundim mbetet nje shihje e hidhur asgje me shume.... ne te shumten e rasteve mendoj se ka edhe perjashtime besoj.

por ishi mbetet ish...:sun:
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ka plas lufta se kush ka pas me shum dashnor mduket!

Ckeni me Kilen ju...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Kila pergjigju vete se me sa di une ske nevoje per dike qe te flasi per ty,per aq kohe sa je e vaksinume e ne moshe adulte.
 

LoSsT

VIP
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ka plas lufta se kush ka pas me shum dashnor mduket!

Ckeni me Kilen ju...
Jo un nuk flas mo per vete, Kila me 3 dashnore qe deklaroi ne radhen e pare pa shtuar pjesen e dyte te shifres ma mylli gojen. Po nuk thone kot, eksperienca e bo robin Lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Kila pergjigju vete se me sa di une ske nevoje per dike qe te flasi per ty,per aq kohe sa je e vaksinume e ne moshe adulte.
Pse do me i bo lomsh robt? Ajo tu pergjigj bukur dhe qart.nese shkruajta un sdo me than qe ajo sdi te flasi vet por doja me e thy cik akullin sepse shpesh her sikur e tejkaloni kufirin.
kush do me kuptu kupton.. kush sdo me kuptu mos kuptoft
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ca je tu fol mi ??
Nigjo ktu se e kuptoj deshiren tate me e gric mhb edhe kur ska nevoje ..sesi i drejtohem ose se ca i them une i antari ti ske as i te drejte te replikosh! Qarte
Kur te te drejtohem ty po.
Hajt shnet se skom nevoje me na thy akllat
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ne lidhje me temen do ju lutesha shum ta postonit ne fcb qe ta lexoji ish e dashura ime se nuk i frekuento forumet ajo (kam shum nevoje te harrohem) lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ca je tu fol mi ??
Nigjo ktu se e kuptoj deshiren tate me e gric mhb edhe kur ska nevoje ..sesi i drejtohem ose se ca i them une i antari ti ske as i te drejte te replikosh! Qarte
Kur te te drejtohem ty po.
Hajt shnet se skom nevoje me na thy akllat
Un skam nevoj fare me u grric se i bon ti tgjitha.
ps: se di se si je msu ti, por un nuk i marr leje njeriut se kur duhet te flas.
 

Kila

VIP
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Devil kam me shum ...
Losst pergjigja 3 erdhi nga pytje sa ndarje ke pas po gjithsesi dhe 3 dashnor i maj se me mbajn ne pellemb te dores :gjuhe::gjuhe:
Gcf thjesht mdun shum e po bejm icik muhabet .... apo jo Moni?
 

Kila

VIP
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

ooo qyqaa spaskam pa faqen 3 une... relax goca :kis::kis::kis:
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Epo me ta fut dhe Kila me 3 experienca ksaj i thone tja japesh vetes bam !

Per te dhene keshilla per vujtjen e femrave qe i lejn meshkujt duhet me menu si femer, Lol

Ndersa si te harrosh i femer e kam pergjigjen gati dhe shum efikase e harro direkte, po kjo kur ti vij rradha asaj temes, i here prei here po qajm hallin e gravet.
Jam e interesume per pergjigjen Lost. Dhe pse kam idene qe do thuash zej i tjeter dhe e harron direkt... kshu?
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ne lidhje me temen do ju lutesha shum ta postonit ne fcb qe ta lexoji ish e dashura ime se nuk i frekuento forumet ajo (kam shum nevoje te harrohem) lol
Per.kete mos ji shume i sigurt ti se dhe ishin ktu ne forum e ke :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Kam nje shoqe qe me thote jepi kohe kohes :)

Dhe mendoj se me kalimin e kohes arrin ta kuptosh kete gje :)

Deti plot me peshq lol
 

LoSsT

VIP
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Jam e interesume per pergjigjen Lost. Dhe pse kam idene qe do thuash zej i tjeter dhe e harron direkt... kshu?
Dmth je ndare ti e po kerkon nje mendim ?

Pike se pari duhet qe te japim nje pergjigje me eficente duhet te na thuash, e le apo tla.
Pike se dyti, pse e le apo tla nei motiv kshu perciptas pa detaje tshumta, Lol..?
Pike se treti kishe shum kohe apo pak kohe me te.

Keto info duhen per dozen e ilacit ke mrapasysh ti.
 
Last edited:

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Dmth je ndare ti e po kerkon nje mendim ?

Pike se pari duhet qe te japim nje pergjigje me eficente duhet te na thuash, e le apo tla.
Pike se dyti, pse e le apo tla nei motiv kshu perciptas pa detaje tshumta, Lol..?
Pike se treti kishe shum kohe apo pak kohe me te.

Keto info duhen per dozen e ilacit ke mrapasysh ti.
Tobestafkurullah luj vendit tu thafte goja Lol

Une thashe qe jam e interesuar te di kendveshtrimin mashkullor per daljen nga situata, spo flisja aspak per veten. Mgjate seriozisht tani nese dashuron nje person ndarja eshte e dhimbshme si per femrat si per meshkujt, por prap asnje nuk vdes jeta vazhdon.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Per ke eshte e dhimbshme mi per meshkujt?? He mi mo..kur kshu lol
Cuditem meshkujt jane pjellat tona por nuk jane si ne! - mia martini tha kshu
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

E pse duhet harruar ishi?
Gjynah, njeri eshte dhe ai, pse ti besh nje padrejtesi e ta harosh, ta lesh te vetem ne bote
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

E pse duhet harruar ishi?
Gjynah, njeri eshte dhe ai, pse ti besh nje padrejtesi e ta harosh, ta lesh te vetem ne bote
Mbasi ka mbetur ai ish , sigurisht se ka gjetur nje tjeter ish lol

Thone qe njeriu njehere dashuron . Nuk ekziston mundesia e ishit nese ka pasur dashuri ndonjehere ne nje lidhje .
 
Last edited:

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Ceni njeriu njehere dashuron...por mos harro ka gjithmone njehere te pare per cdo gje.
 

Fly

Larguar
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

Sme kane plqyer asnjehere keto "leksionet" si te bejme kete apo ate, jan gjera qe ndodhin dhe i kalon me mjete rrethanore duke pare dhe rendesine e saj.

Kur u futa per here te fundit ju lash duke i bere qefin njeri tjetrit ndersa tani paskeni filluar perllogaritjet e dashnorve :)
Ne fund rendesi ka qe cdo eksperience e konsideroni pozitive :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Te harroni ish të dashurin!

duke menduar se ndoshta Zoti ka rezervuar dicka te bukur per ty.....
 
Top