• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të majtët nisin festën në Tiranë

Love

βeℓℓe â๓e

Ndërsa numërimi është drejt fundit, simpatizantë të Partisë Socialiste ka nisur të festojnë. Flamuj të Rilindjes, muzikë e lartë në makina ka filluar të qarkullojnë në rrugët dhe hapësirat e tjera publike në Tiranë.

festa e ps 2.jpg

Rezultatet tregojnë një diferencë të thellë të së majtës kundrejt së djathtës, ndërsa edhe urimet e para për fitoren kanë filluar për koalicionin Aleanca për Shqipërinë Europiane.
Shekulli


festa e ps.jpg
 
Top