• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të mbash gjysmë milioni bletë në trup

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Një fermer kinez u “mbështoll” me 460 mijë bletë duke formuar një kostum prej 45 kilogramësh, të cilin e mbajti veshur për 40 minuta.

Me ndihmën e bashkëshortes së tij dhe 5 mbarështuesve të tjerë bletësh, She Pong arriti t’i bënte reklamën më të mirë punës së tij.

34-vjeçari kërkon që me këtë arritje t’i bëjë reklamë mjaltit që shet: “ثshtë shumë e vështirë, por e bëra për reklamë. Merrem me bletët që në moshën 22-vjeçare dhe jam mësuar me to.”

“Sekreti është të mos lash trupin me sapun pasi aroma i ngacmon bletët”, thotë kinezi, i cili u pickua 20 herë nga bletët gjatë performancës.
/ Top Channel
 
Private conversations
Help Users
    Top