• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

Paska mundesit/aftesitë, edhe me ore te gjate te shfrytezoje ate muzike.
 
Titulli: Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

Hera e pare qe me pelqeu baleti....duhej te jete e njohur me artin e baletit se ndryshe ska mundesi kaq bukur!
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

Shume pjese e bukur,edhe pse baleti ne teresi është i bukur..gjithe naten te rrij duke e pare nuk me merziska.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

edhe mua gjeja e pare qe me shkoj nder mend, me siguri ka njohuri me baletin, se shume bukur improvizoj, dhe rezultati dicka e kendshme
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Te ndaj me ju..videon plot emocione e Rima Baransi

E pashe para ca ditesh, dhe po. Me pelqeu! Sinkronizim i kendshem i tingujve me levizjet! :)
 
Top