• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Terapi grupi!

Pershendetje une jam L 35 vjeç nga sharra e tirones , e pranoj qe jam qefli pijesh , e kam mesuar pijen me nje shoqe rafmet paste atje ku eshte, 🥺 pinim bashk me te per ore e ore te tera , duke fillu nga te mundnim, pa pare orare , apo njerez me sy per vite me rradhe...
derisa nje dite ajo u largua nga kjo bote ....
Duhet te ikte diku ne nje bote tjeter
per mos tu kthyet me...

Para se te ikte me la nje amanet
nese nje dite do heqesh dore nga pija
atehere shiko fotografine tone mbi komodine
dhe ktheje nje gote per mua para se te flesh!
ktheje per mua , ktheje, sepse une dua te mbetem ne venat e tua pergjithmone ...


Ditari lovermanit prill 16/5/2011
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Pershendetje une jam L 35 vjeç nga sharra e tirones , e pranoj qe jam qefli pijesh , e kam mesuar pijen me nje shoqe rafmet paste atje ku eshte, 🥺 pinim bashk me te per ore e ore te tera , duke fillu nga te mundnim, pa pare orare , apo njerez me sy per vite me rradhe...
derisa nje dite ajo u largua nga kjo bote ....
Duhet te ikte diku ne nje bote tjeter
per mos tu kthyet me...

Para se te ikte me la nje amanet
nese nje dite do heqesh dore nga pija
atehere shiko fotografine tone mbi komodine
dhe ktheje nje gote per mua para se te flesh!
ktheje per mua , ktheje, sepse une dua te mbetem ne venat e tua pergjithmone ...


Ditari lovermanit prill 16/5/2011
🤗
 

Shej

Advanced
hahaa ej zot. Se dija qe fotot dhe komentet e mija tregokan pordhacllik. :D

Gjithesesi sic thote dhe binjakia ime kemi pa shesim ;)
 

elle

Chill
varet ne fakt , tani me shum per kohe karantine , po sa te mbaroj im gone :p
 
Private conversations
Help Users
    Top