• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenia e dites.....

"Tradicionalistet jane pesimiste per te ardhmen dhe optimiste per te shkuaren."

Lewis Mumford

Lindja dhe vdekja na imponohen... menyra e te jetuarit varet nga ne..!!

Ps: Kerkova per dicka te ngjashme por nuk gjeta,gjithsesi ketu mund te postoni thenie te ndryshme tuajat qe shprehin diten tuaj,ndjesine etj etj ose thenie te tjera ku ju e gjeni veten sigurisht!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
''Mos pritë asgjë nga askush..., është më mirë të jesh i surprizuar, se sa i zhgënjyer...''!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Besimi ne vetvete eshte poteciali i vetem qe ste tradhton kurre gjate hapave te tu.
 

Katara

Antarë i Respektuar
Ka gjera ne jete qe jane thjeshte te paharrueshme, mund te jen caste, mund te jen ndjenja, mund te jen momente, por cfaredo qe te jet eshte e lidhur gjithmon me dike, dike te paharrueshem
 

Passion

Banned
Gjerat qe kane me shume rendesi nuk duhet te jene kurre ne meshiren e gjerave qe kane pak rendesi...
GOETHE

:)
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Katara

Antarë i Respektuar
Nuk mund te ndryshoj te tjeret,ndoshta ka ardhur koha te kuptoj se toka nuk rrotullohet rreth meje.
(Ja kopjova dikujt.)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sprova me mesoi se si te managjoj me dashurin..
Kujt t’ia fali kohen,kujt t’ia fali ndjenjat e kujt mundin

E,R
 
Top