• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie fillozofike per femren .

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Me siguri Zoti e krijoi burrin para gruas. Mbi të gjitha, ne të gjithë gjithmonë bëjmë një draft të përafërt para kryeveprës përfundimtare.

:)

C65E2863-4ED4-4AB8-8993-2A327D20B711.jpeg
 

Mennel

_/\__________________________.
Kjo Eshte thjeshte thenie fillozofike. Ndryshe nje teme per femren Ekziston edhe tek albumi fotografik .
Nathing miii 🤗
Po njesoj eshte *kane thene*dhe *thenie*,vetem fjalia *kane thene* per behet nga 2 fjale, I njejti kuptimi eshte.
Njs me fal qe te thash
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Në mënyrë që një grua të fitojë njohje, ajo duhet të bëjë gjithçka dy herë më mirë se një burrë, në fund të fundit, kjo nuk është aq e vështirë.
P.P

504A3B1C-FE67-4B84-90CE-406EFC0A4165.jpeg
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Një grua inteligjente është e lirë sepse ka luftuar për lirinë e saj.
Por ajo nuk është viktimë, mbijetoi.
Mos u mundoni ta burgosni sepse ajo do të dijë të shpëtojë.
Gruaja inteligjente e di që vlera e saj nuk qëndron në pamjen e trupit të saj.
Por në karakter...

Gabriel Garcia Marquez

B72BFAC7-0287-4940-B674-F63BB0F90860.jpeg
 
Private conversations
Help Users
    Top