• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie filozofike

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Në jetë njerëzit iu ngjajnë fjalëve…. nëse nuk i vë në vendin e vet, e humbin kuptimin.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne nuk mund ti zgjidhim problemet me te njejtin mentalitet qe i krijojme ato" .
Albert-Einstein
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
troverai chi ti aiuta per non cadere.....e chi segue la tua caduda in silenzio!!!
do gjesh kush te ndihmon per mos te rene.... e ate qe do te shikoje tek bie ne heshtje!
 

Delirium

Timeline...
To live without philosophizing is in truth the same as keeping the eyes closed without attempting to open them.
- Descartes
 
Jose Mourinho

Mi piace sentire il rumore dei nemici.
 
  • Like
Reactions: Ivy
Nese do te jetosh gjate:
Pergjysmo ushqimin,
Dyfisho shetitjet,
Trefisho te qeshuren
Dhe....shumefisho pa fund dashurine.Proverb kinez
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mos ki frike nga armiku i hapur. Kujdes nga miku qe te perqafon dhe te djeg pas shpine.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ate qe nuk e ke pare me syte e tu, mos e shpif me gojen tende.
 

Element

Anëtar i Respektuar
Urtësi është kur je në vetmi të imagjinosh se je e rrethuar me plotë njerëz . Dhe të izolohesh nga masa kur je në mesin e tyre
Baudlaire
IMG_20200219_102933.jpg
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Njerëzit e mirë nuk kanë nevojë për ligje për t’i treguar atyre të veprojnë me përgjegjësi, ndërsa njerëzit e këqij do ta gjejnë një mënyrë për të thyer ligjet.
 

Monique

Staf në FV.AL
Kundër budallallëkut edhe hyjnitë janë të paafta. Do të duhej Zoti. Por të zbriste vetë Ati, jo të dërgonte të Birin. Nuk është koha për fëmijë./ John Maynard Keynes
 

Monique

Staf në FV.AL
Askush nuk mund të ketë për një kohë të gjatë një fytyrë për veten e tij, dhe një tjetër për shumë të tjerë, pa u ngatërruar përfundimisht se cila nga të dyja është e vërtetë.
 
Top