• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thenie per dashurine.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
"Ajo u zhvesh dhe filloi të më tregonte trupin e saj. Unë ndeza një cigare dhe i thashë: “Mos kërko të joshësh trupin tim, mundohu të joshësh mendjen time.“
Ajo u vesh dhe filloi të më fliste për veten.
Ishte nata më intime, emocioni më i fortë dhe më i bukur në gjithë jetën time."

~via Charles B.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Dashuria na shmanget kur e kerkojme, dhe na ndjek kur e shmangim.
Lendojme ata qe na ndjekin, dhe ndjekim ata qe na lendojne... 😏
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
“Për të shkruar për dashurinë duhet të jesh i dashuruar ose ta kesh zemrën e thyer, dhe nuk e di cila prej këtyre dyjave është më keq.”

~via Charles B.

 
Top