• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thithkat e Meshkujve

Baboon

Be a voice not an echo.
Nice lol po me duket mjaft interesante kjo teme tani

Kush ka tre thithka do i jap nr e celit :p lool
Po në me katër ?
Screenshot_20200706-154217~2.png
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Une tani e dallova qe paskam thithka..sense jam Akoma ne fazen eksplorimit trupit
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ore s'di pse më duket si noj shqiptar ky që ka shku ke naj robi vet jashtë, edhe naj kopili vogël i ka dhon kët bluzën gjamse osht në modë jasht shtetit 😜🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝😝😝😝

Na bente gjyshja kshu triko leshi
Thoshte juve jashtetit Nuk keni triko leshi! Dmth Nuk keni as lesh thoshte 😜
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Na bente gjyshja kshu triko leshi
Thoshte juve jashtetit Nuk keni triko leshi! Dmth Nuk keni as lesh thoshte 😜
🤣🤣pse gënjen bluzja nuk vinte asnjëherë pa çorape etj mundësisht edhe naj gjo me honger 🤣

Eh lol gjyshet 🥰😍
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Jallah ma shpifet . Perfundimi do jet i keq nese vazhdoj e shoh si kta feshkujt ktu lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ju graria mos degjoni @Baboon se ai ju fut rruges qorre ;) mos ndryshoni rruge, mos ndryshoni vendet e thithjes 🤪:p
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Po ti pse i bi nga kina mer 🤣🤣🤣
Mosssss (kinen) jo për punë pandemie etc...

Por puna osht se osht hala parti pune anej ene kur të rrafin në kin nji të ma dy të bin....


Foli noj llaf asaj e di vet ti 😝🤣🤣🤣🤣

Para Partizoni!!!!

O Tiron tirona (fk si nuk bom i kong të hajrit ne lapraksit)
 

Senseo

Audacity.
Mosssss (kinen) jo për punë pandemie etc...

Por puna osht se osht hala parti pune anej ene kur të rrafin në kin nji të ma dy të bin....


Foli noj llaf asaj e di vet ti 😝🤣🤣🤣🤣

Para Partizoni!!!!

O Tiron tirona (fk si nuk bom i kong të hajrit ne lapraksit)

Dhjaks 🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top