• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thone macja ka 9 shpirtra......kjo ka edhe 2 fytyra!!!

con_uk

Anëtar i Nderuar
E pa besueshme kjo mace qe shihni ne foto ka dy fetyra dhe levizjet e gojes i ben te njejta.Kjo gje ka mahnitur veterinarin ne perth te australise ai thote ''kame pare kafshe me dy bishta apo me nje kembe me teper por nje gje te tille kurre'', nuk i kane vene emrin akoma por njerzit qe do e mbajne mendojen se do e quajne ''Quasi Modo''. Veterinari tha se duket qe do mbijetoje se ka organet e plota ''mbijetoj naten e pare keshtu qe eshte shenje e mire''
2-faced-Kitten_682_656589a.jpg
 
Last edited by a moderator:

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Ata qe na demtojne vertet ne jete jane njerezit me dy fytyra ..

kjo mace eshte shume kendeshme dhe nuk ben aspak rrezik per ne:)
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP

JoJo

.....
Duket sikur ka pire limon, aq shume i ka mbledhur buzet ...:p !! E bukur...ishalla jeton !!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
sa e lezecme
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
hapini syzet ju o poca .... eshte foto e modifikuar
 

WxP

Hidrauliku
Macja shume e lezecme...

Nuk mendoj se eshte montazh pasi floket ne ftyren djathtas jan me te kuqe se majtas edhe hunda ka pak ndryshim.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mua me duket se macet dhe femrat kane shume ngjashmeri :eek:hh:nga ana e shpirtrave, kuptohet :gjujpeshk:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thone macja ka 9 shpirtra......kjo ka edhe 2 fytyra!!!

sado me 2 qenka simpatike :D
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Thone macja ka 9 shpirtra......kjo ka edhe 2 fytyra!!!

Mua me duket se macet dhe femrat kane shume ngjashmeri :eek:hh:nga ana e shpirtrave, kuptohet :gjujpeshk: se sa per nga fytyrat macet ngelin mbrapa ne kete aspekt :p:p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Lind kotelja me dy fytyra!Kotele ndryshe nga të tjerat ka ardhur në jetë këto ditë. Kjo kotele e porsalindur ka dy fytyra. Sipas të zotit të saj, ajo ushqehet vetëm nga njëra prej gojëve, sepse goja tjetër ka probleme.

Kotelja ka në një kokë dy fytyra. Veterineri tha se macja do të mund të mbijetojë, ndërsa është përmirësuar edhe gjendja shëndetësore e nënës së saj, që pati probleme gjatë lindjes.

I zoti i maceve ka vendosur që ta quajë kotelen e porsalindur Modo. /alb-o/
 

MasteR

I'm offline
Pe: Lind kotelja me dy fytyra!

Cfar spo ndodh
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Lind kotelja me dy fytyra!

:((((((((((((( Shpresoj te mbijetoj
 

cent

...Lontano
Titulli: Lind kotelja me dy fytyra!

Eh Veshtir Te Mbijetoj Kur Behet Fjal Per Te Till Lindje Pasi Truri Esht I Perbashket,Sado Qe Zoti I Ndihmoft Edhe Te Rrojn
 
Private conversations
Help Users
  Top