• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Atehere kjo loje funksjonon keshtu:

Cdo anetar do thote per anetarin tjeter (siper tij) keto 4 pika qe kerkohen:

1. Cfare pelqej tek ti...... (cfare ka te mire tek anetari perkates, qoft karakter, fizike etj...)
2.Cfar nuk me pelqen tek ti ....... (dmth ca s'pelqen tek ai/ajo anetar/anetare)
3. Ti ke .... (dmth thjesht vashdoni fjaline me dicka qe anetari ka ne vetvete, psh: ti ke trup te shkurter, Lol)
4. Ty te nevojitet..... (psh ti ke nevoj per ca pushime, ose ke nevoj te jesh e sinqerte :p, etj... cfare te mendoni ju dmth)


Loje te mbare!
:)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Kujdes kur postoni, pasi nga nxitimi teperte mund te postoje dikush para jush!

2) Mundohuni te plotesoni te 4-ta pikat, duke qene se eshte nje loje varet nga ju se cfare do shkruani, ne menyre shoqerore apo jo!

3) Shkruani emrin e anetarit qe pershkruani, ne rast se ka postues siper! 

Xhelozi

😎😎😎
Gjysma surratit 👌😂
Kur nuk te kombinon pamja me sjelljen
Ti ke kaluar adoleshencen
Te udhetosh pak larg se tbo mir
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qe ka sjellje te mire
Sme pelqen -
Ti ke cdo gje qe te duhet
Ty te duhet -
 

ZHIGO

wish me well...
1. Nk ka germa per te pershkru sa e "mire" qe esht 😈
2. No comment.
3. Ti ke nje gisht elegant per diss.
4. E din vet ti 😈
 
 • Zemer
Reactions: NGU

Vajza

💕
Staf në FV.AL
1. Eshte I mire kur do , eshte I muhabetit
2. Dhelper dinake , te fut e te ngjesh mire e mire lol
3 . Ti ke shok zezak
4. Te duhet gru zezake lol .
Qe te perzihet farra 🤣😂😂
 

ZHIGO

wish me well...
Nuk ka akoma nje emoji aty qe ta pershkruj ndjenjen time ne kto momente 🤣 sidomos ke kjo pjesa funit hahaha

Eshte si shpirt, por kur do ama e jo all the time :p
Kur te kap ai 15 minutçi 😆
Ti me ke mu , gjith forumin ke :p
Ty te duhet ajo dhitçja legjendes 😛
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Nuk ka akoma nje emoji aty qe ta pershkruj ndjenjen time ne kto momente 🤣 sidomos ke kjo pjesa funit hahaha

Eshte si shpirt, por kur do ama e jo all the time :p
Kur te kap ai 15 minutçi 😆
Ti me ke mu , gjith forumin ke :p
Ty te duhet ajo dhitçja legjendes 😛
Ca emoji do thuaj ti them te vejn, ? Lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen kur me lexon heshtjen.
Sme pelqen kur sbeson ate qe tha Vajza lol
Ti ke...Ca ske mo!
Ty ste duhet asgje
 
1. Me pelqen qe eshte llapazane e papame
2.-
3.Ti ke te ardhme ne gazetari
4.Nje muaj plazh me xhelozin
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
E drejtëpërdrejtë:)
Durimin ( më.shumë se kushdo)
Ti ke një inteligjencë.të rafinuar
Të nevojiten 1 javë pushime me Senseon.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen formimi qe ka
Sme pelqen qe nuk shpreh shume prej mendimeve te tua neper tema
Ti ke Shume gjera per tu adhuruar
Te duhet nje pune e mire mente ardhuravte majme😝
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
..Me ka bere ni poezi tek sofra shkodrane..respekt☺
........?
Ti ke shum qetsi ne debate..
Te kesh nje miljon euro🙂🙂
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Energjia , pozitiviteti

Kunjat .

Ti ke qytet me patate
Duhet me hap biznes
Lol
 
 • Haha
Reactions: Tip

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen aktiviteti ketu
Sme pelqen qe i ngacmon njerezit e urt lol
Ti ke shume dashuri per te falur
Ty te duhet nje buqete me lule.
 
1.Ka humbur si vaji ne lakra
2.seshte me aktive si dikur
3.Nuk studion per gazetari
4.Te mos infektohesh me lojra online 😂
 
 • Përqafim
Reactions: NGU

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me pelqen qe ka nje natyre pozitive per te qene argetues gjithmone.
Sme pelqen qe fryeht ndonjehere🤣
Ti ke nje dhunti qe pak burra e kane,gatimin😄
Ty te duhet nje labe me gjysem kepuce te te sjelle ne islla😝🤣🤣🤣
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Esht modeste , e bukur , e thjesht ,
Per te mos pelqyer ska
Unike ne llojin e saj
Ka gjithcka , nk i mungon asgje :)
 
 • Përqafim
Reactions: Ivy

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Pozitiv komunikueshem
Ngacmues icik provokues
E ke jeten plot
Te duhet me shum buzeqeshje
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E ciltere dashur e mire
Kur ja fut noj llafi lol
Ti ke ze te embel
Te nevojitet te pime 1 caj bashke ☺
 
Top