• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Arditi0007

Karafil o karafil
@elle

me pelqen....e shkathet, pa komplekse, e qete si femer jo e vrazhde, vemendshme, e dhembshur, e shoqeruar, me pelqen pse s'i ke qejf kufizimet, te besh plane koti dhe je i femer spontane.

s'me pelqen....qe nuk me shkruan ne inbox....

ti ke.....shume per te ofruar (jep nga vetja), ne kembim te ofrojne pak....(me sa te kam vene re si tip)

ty te duhet....shoqeri pa komplekse (njerez pozitive), ne te shumten e rasteve pelqen vetmine, te duhet i burre te ta nxjerre ate energjine qe fshihet brenda teje, ti ke nevoje per freski ne jete te prishesh monotonine....

Kete diagnoze nuk kam nxjerre kuturi....por me ane te telepatise kam nxjerre ndjenjat e fshehura ne mes te shkronjave...
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Qetsia , shoqerueshem
... kunjat here pas here (tani i ka len shyqyr :p)
Ke jet te rezervuar
Te duhet cte doje zemra
 

Darius

DENY IGNORANCE
@Chupachups
Me pelqen: --- Nuk ka rendesi nese ka patur një dite stresuese apo është e merzitur, ajo gjithmone dhuron pozitivitet ne postime.
Nuk me pelqen: .----..qe nuk e mori pak me shume seriozisht "çiftezimin" me mua :( :)
Ti ke: ---...një deshire per te gatuar, kjo tregon qetesi shpirterore dhe miresi.
Ke nevoje: ---....per dike qe te dashuroje koke e kembe, ...te zgjohet ne mengjes, diten dhe naten me mendjen tek ti. Te dashuroje me shpirt dhe jo me mendje.

@Xhelozi
Me pelqen: sjellja me anetaret e forumit,
Nuk me pelqen: ...qe nuk zhvishet nga konturat ne disa tema ndjenjash.
Ti ke: ...një karakter miresie qe meriton respekt
Ke nevoje: ...per ca dite me pushime ne Angli lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
@elle

me pelqen....e shkathet, pa komplekse, e qete si femer jo e vrazhde, vemendshme, e dhembshur, e shoqeruar, me pelqen pse s'i ke qejf kufizimet, te besh plane koti dhe je i femer spontane.

s'me pelqen....qe nuk me shkruan ne inbox....

ti ke.....shume per te ofruar (jep nga vetja), ne kembim te ofrojne pak....(me sa te kam vene re si tip)

ty te duhet....shoqeri pa komplekse (njerez pozitive), ne te shumten e rasteve pelqen vetmine, te duhet i burre te ta nxjerre ate energjine qe fshihet brenda teje, ti ke nevoje per freski ne jete te prishesh monotonine....

Kete diagnoze nuk kam nxjerre kuturi....por me ane te telepatise kam nxjerre ndjenjat e fshehura ne mes te shkronjave...
Diti ma ben dhe një mua keshtu 😝
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ec ta bej une ty një.
@Nicktjeter
Me pelqen shpirti i saj,kap te gjitha ngjyrat e ylberit,ka një shpirt artistje ekspresive,si ne vargje,ne ngjyra dhe mendime.
S`me pelqen: kuku medet kur e kap pese minutshi i ekzekutimit hahahahahaha,rrij large si dreqit.
Ti ke, një bote me vargje letrare per tia ofruar shoqerise.
Ty te duhet: një pushim ne një ishull karaib. :p ahhahaha ku te gjuash rosa hahahahahaha
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen qetesia dhe paqa qe transmeton ne menyre te natyrshme tek te gjithe ne 🤗.
S'me pelqen............🤗
Ti ke një shpirt te bukur ,dhe shume hijeshisidomos ne perzgjedhjen e se bukures(per fotot e mrekullueshme e kam 😍) ❤
Ty te duhet : çfarë te duash ti 😍😍❤
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen qetsia dhe miresia
Sme pelqen pertacia per mod qe ka .
Dhe qe smundohet te mesoe
Ke energji
Te duhet vullnet
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen sjellja dhe respekti qe tregon ktu
Sme pelqen qe ka rene ne qetesi kto kohe
Ti i ke te gjitha te mirat qe ti ka dhuruar Zoti
Ty te duhet- ca te te doje zemra
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sh e papare. e thjeshte e shakase
---
ti ke personalitet te forte
tnevojitet një kafe me tironcit 😄
 
 • Zemer
Reactions: NGU

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Tek Soli me pelqen karakteri qe e ben tamam femer
Sme pelqen qe është shume por shume pak aktive
Ti ke një zemer te paster dhe plot me dashuri
Ty te duhet te ndash cik kohe me shume per ne
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Ngu
Energjia, aktiviteti,miresin ,zgjuarsin.
Sme pelqen , qe meson vone naten.
Ke bukuri dhe je vet mrekulli.
Te duhet te vish ktu tek shpija ime:) afer liqenit. :)
 
 • Zemer
Reactions: NGU
Me pelqen: sportiviteti dhe menyra si reagon. 😘😘
Sme pelqen: Ndonjehere impulsive.
Ti ke: Alamet ballkoni :p
Te duhet: ajo qe i mungon cdokujt keto kohe Liria. ❤
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen humori qe kaaa 😂
S'me pelqen qe nuk respekton distancat ne rrefime 😂😝
Ti ke: ah ca ke nuk ke thuaj 😝😂😂😂
Ty te duhet : 🍑komposto pjeshke 😂😂😂
 

ZHIGO

wish me well...
-Humori dhe ngrohtesia qe percjell tek ne te gjithe 😘

-Qe kur te fiksohet diçka, nka ka shanc ta heqe njeri nga mendja qe sht ndryshe. Lilo komplet je.

-Shume dashuri dhe aspak meri tek ajo qe na shkruan.

-një djal Korçar qe ti bjosh barkun si kurrizi 😆
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Sjellja ,respekti dhe pozitiviteti
Sme pelqen qe me sfidon :p
Ti ke respekt dhe besueshmeri.
Te duhet 1 nuse qe din te beje byrek :p
 

titan

Requiem for a dream
Qe do me bej shkuesi ndonje strugane lol lol
Qe perton te ma bej shkuesin
Ti ke mundesi por perton lol
Te duhet te te dergoj ndonje lek sr ndryshe sleviz ti lol lol
 

Harbin

Antarë i Respektuar
vajze e mire qe ka respekt
nuk pelqej qe sdefton kush je pse me me njeh mua
ti te duhet një burre te mire qe ka respekt
ti ke mundesi te besh çfarë te duash ti
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qe është rob qe nk zihet me njeri
Sme pelqen kur me fiton ne Zog
Ti ke një zemer te paster
Ty te duhet te behesh cik njeri me sherr ne vete:p
 

ZHIGO

wish me well...
Pershkruaj anetarin lart sipas pikave.

1- Me pelqen humori dhe maturia
2- Nk me pelqen qe duket rrall
3- Ti ke një zemer te madhe
4- Ty te duhet vetem dashuri rreth vetes

Kuptove tani? :)
 
 • Përqafim
Reactions: Vie

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kurre se kam kuptu kte temen ?🤔
Ja ta them un😜

çfarë te pelqen tek antarja me lart..psh.je ti ne kete rast..Tek ti pelqej forcen dhe dashurin se ke per jeten.
Ajo çfarë nuk plq.tek ti..psh..nuk kam diqka se nuk nuk pelqej.🙂
ti ke kriju familje..dhe ke një emer te madhe Nen🌟
çfarë te duhet ty..te kesh mbase një shtepi ne karaibe🙂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
ahhh kush me erdhi koprraci @ZHIGO 😝

Me pelqen..ca te them ca te them🤔ah po
respekti dhe humori..
Nuk pelqej ..se është shummmm koprrac😡
ti ke një zemer te ..................... vogel pra😝
Te duhet ti hargjosh ato
Lek ,se ke ne bank se kan za myk🤦‍♀️😝
 
Top