• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Xhelozi

😎😎😎
Arfa
Me pelqen qe asiher se ka than një fjal t keqe askujt
Sme pelqen ...
Ti ke një tip qe cdo femer do e kishte zili
Te duhet te dalesh nga karantina dhe mos te stresohesh shum
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Më pëlqen që se prish me njëri
Keqkuptohet me raste
Ja këtë nofkën kshu
Çtë duash
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen aftesia e saj
Sme pelqen kur keqkuptohemi :p
Ti ke një intelegjence te papar
Te duhen suksese lart dhe me lart :)
 
Me pelqen qe sta perton :p
Sme pelqen ndonjehere kur behet pul.
Ti ke një zemer te mire 😘
Te duhet te presesh majat e flokve se tjan djeg 🤣🤣
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen sepse rrezaton vetem miresi
Ti ke një qenush shume te mil 😍😍😍
S'me pelqen ..........
Ty te duhet ,çfarë te duash ti 😍😍😍
 

Monique

Staf në FV.AL
me pelqen se [ertej asaj qe mund te jete , vetem buzeqesh (tregon force)
sme pelqen qe humbet me raste
ti ke pelqimin e një pjese te mire te antareve
te duhet te dalesh nga karantina se po shkallon lol
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen miresia mbi te gjitha .
Modestia dhe afermiteti .
Sme pelqen kur i hipin kacabujt por dhe ato i ka te lezetshme
Ti ke stil dhe je shum klas
Te duhet liri mos jesh e karantinosur :)
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qetesia qe tregon ktu
Sme pelqen -
Ti ke shume dashuri per te dhene
Ty te duhet ca t’doje zemra
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen e tera dhe e bera
Sme pelqen -----
Ti ke aftesi te madhe ne vete
Te duhet vetem sukses te madhe te kesh ne shkolle . :)
 
  • Zemer
Reactions: NGU

Monique

Staf në FV.AL
Me pelqen vajza e embel dhe e qete
Sme pelqen kur keqkuptohet dhe i ve flaken dynjase
Ti ke ..na ke ne lol
Ty te duhet te jesh me ne paqe me veten :)
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen moni e tera dhe e bera .
Sme pelqen qe me ngacmon ne Ramazan.
Ti ke alamet gjoksi
Duhet te zvogelosh pak lol
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Me pelqen miresia dhe pozitiviteti qe posedon 🤗
S'me pelqen...........................
Ti ke shume dashuri dhe durim 😘
Ty te duhet : çfarë te duash ti ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 

Harbin

Antarë i Respektuar
me pelqen miresia jote qe ke ndaj te gjithe
sme pelqen .....
ti ke shume respekt ndaj te gjith
ty te duhet cdo gje qe deshiron ti
 
1. Mosha qe ke , te isha edhe njehere sa ty
shume gjera do i bëja me mire, ndaj behu me kerkues 😊

2.Nuk merresh me sport

3.Ti ke urtsi dhe qetesi

4.Te duhet një idhull qe ta ndjekesh per ç'do gje, 😁
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me pelqen qetesia qe tregon ktu
Sme pelqen -
Ti ke shume gjera per te dhene ne kte jete
Ty te duhet ca t’doje zemra
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Me pelqen e tera dhe e bera
Sme pelqen -----
Ti ke aftesi te madhe ne vete
Te duhet vetem sukses te madhe te kesh ne shkolle . :)
 
Top