• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thuaj nje te mete, antarit siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

E mete eshte, madje nje e mete e rende per meshkujt .... Mos me cito ti. :rahjeburri:

Ps...Ky lart, kerkues vrimash :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Zana i tregon gjith forumit ato qe provon jashte forumit ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

I ka dale bilja ne balle... ::cool::
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Thuaj nje te mete!

hiqet si trime gjoja
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

Eshte me bukur sec duhet...:) (quhet me met kjo? :p)
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

na pengon diellin me koke
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mfalni por un slexo te meta ketu ..
e meta ime eshte buzeqeshja... (merret per dobesi..per lehtesi..per maske te se ndjeres realisht....etj etj ) por pikerisht kjo ide me ben te i buzeqesh jetes..
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mfalni por un slexo te meta ketu ..
e meta ime eshte buzeqeshja... (merret per dobesi..per lehtesi..per maske te se ndjeres realisht....etj etj ) por pikerisht kjo ide me ben te i buzeqesh jetes..
Eshte loje ku bejme shaka, pavarsisht se ca e perdorin per te thumbuar njeri tjetrin, ne kete forum ska vetem dashuri :p
Loja eshte ti te thuash nje te mete per mua (e di qe skam po futja kot) dhe ai qe vjen pas teje thote nje te mete per ty :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

M'duket se eshte me nerva ter kohen :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mendoja se kishte zen diellin por paska zene syte dhe nuk shef mire :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Thuaj nje te mete!

Fly pak maskilist
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Pak? Mos me ofendo :p
Dallohesh qe je ne it
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Thuaj nje te mete!

Kompliment apo e mete kjo :) se me dy tehe si i thikes i bie....
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

Ne ketu te meta gjejme, komplimentet i ruajm per teme tjeter :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Thuaj nje te mete!

Mendjemadh :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Feshkellen tere diten :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

nuk di te bej tave dheu, mortja pse se ha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Tund zinxhirin, tere diten :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

kjo seshte e mete, eshte pall ariu

rri me ruan zinxhirin mua :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

i Zgjatet dita - dites ... zinxhiri :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Thuaj nje te mete!

edhe trashet biles

nuk nxjer fytyren
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Thuaj nje te mete!

Hajt hajt o llokum, dridhe dridhe pak me shume :p
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Thuaj nje te mete!

Provokuese
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Thuaj nje te mete!

golosa :p ...............
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top