• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozat shqiptar ne Kampionat

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Pamjet e dy shqiptareve, Rike Roçi dhe Irida Oxa tashmë kanë bërë xhiron e botës gjatë stadiumit në Francë, duke qenë pjesë e të gjitha mediave botërore

Ato u fokusuan nga kamerat e ndryshme televizive falë bukurisë dhe aseteve të tyre bombastike. Irida Oxa tashmë na vjen me foto dhe video nga jeta e përditshme në të cilat shfaqet tejet seksi dhe joshëse.



Dy bukuroshet shqiptare ishin të pranishme në ‘Veledrome’ për ta përcjell ndeshjen Francë – Shqipëri, ku Kombëtarja humbi 2:0 duke pranuar dy gola në minutat e fundit të ndeshjes.
/g-e
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Sa te bukura qe jane disa. Me Francen kapnin shume tifozerin tone, kishte lezet. :)


Ps. O laur,ato dy biondet i ke sjelle dy here apo emocionet?! :p
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Miërëp, gjithmonë ka tendenca që shqipëtarët të njollosen...
Në youtube qarkullon një video e rrejshme në fakt e vjetër
kinse përleshje e 17 qershorit mes shqipëtarëve dhe sërbëve:

[video=youtube;732xF-45Nec]https://www.youtube.com/watch?v=732xF-45Nec[/video]

Kurse, thuhet se ka patur përleshje mes shqipëtarëve dhe françezëve në Lyon
pas përfundimit të lojës, ku janë therrur me thikë një françez dhe 1 belg.

 
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Kurse, thuhet se ka patur përleshje mes shqipëtarëve dhe françezëve në Lyon
pas përfundimit të lojës, ku janë therrur me thikë një françez dhe 1 belg.
E lexova ne fakt neper portale te ndryshme keto dite ...por preferova te hesht ehh..!

Shqiptarë, ejani sa herë që të doni.
Ejani se duam me pa c!ca lol
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

E lexova ne fakt neper portale te ndryshme keto dite ...por preferova te hesht ehh..!



Ejani se duam me pa c!ca lol
Edhe mua më dukej se ishte ftesë vetëm për kanagjegj veç granim! lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Thoni cte doni ama pikerisht nga europiani njerezit e huaj njohen dhe Shqiperine . Ata qe deri dje as ja kishin haberin ku binte. Me habiten koleget e zyres teksa po mflisnin per ndeshjen. Dhe disa raste tjera kur mu desh te permendja shqiperine me njerez te panjohur ma kthyen. Poo e njohim. Jane ne euro16. Kaq te padukshem paskemi qene deri me tani?!
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Konfliktet ne future nuk do kene me karakter religjoz apo territorjal, sepse futbolli do kthehet ne nje "religjon" te vertete.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Do bahemi te njohur me shal e cica,kto gjana kerkojn edhe turistat.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Do bahemi te njohur me shal e cica,kto gjana kerkojn edhe turistat.
S'jam dakord. Dmth eshte e vertet qe ne disa lajme kete te fejuaren e Hysaj e kane shpallur si tifozja me sexy e Euro 2016,
ama ka plote tifoze te tjera qe jane te veshura dhe po te bukura. Po njihemi nga bota si tifoze te zjarrt dhe qe nuk krahasohemi
me tifozet e tjere, shiko ruset, kroatet, anglezet rremujrat qe kane bere.

Une them shyqyre me kaq, te pakten do na kujtojn per dicka te mire.

W Albania!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

S'jam dakord. Dmth eshte e vertet qe ne disa lajme kete te fejuaren e Hysaj e kane shpallur si tifozja me sexy e Euro 2016,
ama ka plote tifoze te tjera qe jane te veshura dhe po te bukura. Po njihemi nga bota si tifoze te zjarrt dhe qe nuk krahasohemi
me tifozet e tjere, shiko ruset, kroatet, anglezet rremujrat qe kane bere.

Une them shyqyre me kaq, te pakten do na kujtojn per dicka te mire.

W Albania!
Do kujtojn edhe riken per numrin 5 te gjoksit lol
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat








UEFA ka publikuar një video, në të cilën demonstrohen të gjalla emocionet e tifozëve shqiptarë. Këta të fundit, ashtu si edhe kombëtarja kuqezi, janë pjesë e finaleve të një Europiani për herë të parë. Pas humbjes 2-0 ndaj Francës, në “Velodrome”, ishte po faqjja zyrtare e UEFA-s, ajo që publikoi një miks fotosh pikante të tifozëve shqiptarë, për të cilët shkruante se me shumë pasion po e përcjellin kombëtaren e tyre.
 
Top