• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Se di sa eshte e vertete por kjo dicka fantastike ^_^

Albanians in Paris:

 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Se di sa eshte e vertete por kjo dicka fantastike ^_^

Albanians in Paris:

Disa thone se nuk eshte e vertet, ngaqe nuk pati mjaftushem hashtag #alb ....sido qe te jete do ishte gje e bukur...

Gjithsesi na merziti rezultati sot, uroj ne dy radhet e tjera te dalin me rezultat pozitiv ....nje plus per portierin i vetmi qe mbajti lojen me emocion :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Ne jemiiii kampionnn pergjithmone fitojmeeeeee

Apo seshte ky rasti lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Tifozët shqiptarë “pushtojnë” Lensin!

Ne jemiiii kampionnn pergjithmone fitojmeeeeee

Apo seshte ky rasti lol
Po po ne kampion.... me te miret..me te zgjuaret..me te aftet..me te fortet..amerika tiger prej letre perpara nesh...(parull e xhaxhit kjo)..ne jemi te gjitha por jasht realitetit te trishte..m:/
 
Top