• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Topless edhe në Parlamentin spanjoll

Ylli-1

Etnoshqiptar


Episodi i pazakontë ka ndodhur gjatë fjalës së ministrit të Drejtësisë, Alberto Ruiz Gallardo.

Janë kthyer sërish në aksion të famshmet "Femen". Por kësaj radhë protestën e tyre e kanë bërë brenda Parlamentit spanjoll, në Madrid, me synimin për të sulmuar ministrin e Drejtësisë, konservatorin Alberto Ruiz Gallardon, i vendosur për të modifikuar ligjin mbi abortin.

"Aborti është i shenjtë", kanë bërtitur aktivistet e famshme, të cilat kanë hequr edhe bluzat e tyre pasi kishin të pikturuar të njëjtin slogan edhe në gjokset e tyre...nu.do.


bota sot
 
Titulli: Topless edhe në Parlamentin spanjoll

Sa te trembur meshkujt ne parlament ...:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Topless edhe në Parlamentin spanjoll

Nuk kane pare femra **** mi hahhahhahaha prandaj jane frikesuar....
 
Top