• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tor Browser.

Odeon

Relax
Nje ndihme te vogel per te gjithe ju qe nuk doni te jepni vendodhjen tuaj, kjo mund te jete per arsye intimiteti dhe aspak dashakeqese mbi logimin tuaj ne web.
Gjithsecili prej jush mbase ka provuar me free proxy duke i kerkuar ndonjehere me mundim sepse shumica nuk punojne, tashme zgjidhja eshte efikase, automatike dhe askush nuk mund tju dije vendodhjen tuaj, Tor browser eshte motorr kerkimi i krijuar posaçerisht nga inteligjencat e huaja per transferimin e te dhenave nga nje destinacion ne nje tjeter, dhe kete Tor e realizon ne menyre perfekte duke e sjelle verdalle ate qe perpiqet te identifikoje vendodhjen tuaj.
Aktualisht une jam me kete ip 171.25.193.235, por realisht nuk ndodhem ne vendin e kesaj ip sepse mbase jam ketu 5.217.138.30

ps; Tor browser pavarsisht se çfare shkruan ne faqen e saj eshte nje krijim i Inteligjences amerikane dhe i disa vendeve europiane, Tor u aplikua per transferimin e ngjarjeve ne kohe reale nga vende qe njohin çensure te avancuar, psh irani, siria, kina, dhe vende te kesaj natyre. Tor eshte nje sistem serverash qe punojne ure njeri me tjetrin dhe pikerisht nga ky transferim i njepasnjeshem i informacionit adresa e derguesit dhe marresit eshte teper e veshtire te kuptohet, por jo e pamundur per ata qe e shpiken apo per mjeshtrat e kunderzbulimit kinez apo rus.
gjithsesi eshte mjet mjaft i mire per te derguar nje informacion diku dhe adresa juaj te jete e fshehte, mangesite e Tor! eshte vetem shpejtesia, dhe kjo varion se si Tor perzgjedh serverat qe ben bridge deri ne destinacionin final.
Tashme harroni qe dikush mund te gjeje vendodhjen tuaj.
 
Top