• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Trailer filmat e fundit ......

Зngjεll

___________
ZELDA - Official Trailer New Movie

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

DragonBall Live Action Movie 2009 Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Spider man 4 (2009)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Transformers 2 ~ Trailer ~ {2009}

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

The Fast and the Furious 4 Movie 2009 Official Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......


Dead Like Me Movie 2009 Teaser Trailer


 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

The NEW terminator movie (2009) Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Defiance - Movie 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Tekken movie film 2009( aksion kinez shume i pritur neper sallat e kinemase )


StarTrek Movie 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Jurassic Park 4 Teaser Trailer 2009

[video=youtube;aQ-2UXyRPeY]http://www.youtube.com/watch?v=aQ-2UXyRPeY[/video]

Diablo 3 Movie Trailer 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Underworld: Rise of the Lycans (2009)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Matrix 4 2009 official trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

X-Men 4 best trailer

X-Men Origins: Wolverine 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

World War 3 - Trailer


He's Just Not That Into You (2009) Official Movie Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

New York, I Love You (2009) Movie Trailer


New Moon Movie Trailer (2009)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

2012 - The End Of The World - MovieTrailer (2009)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

The Wave (2009) Movie Trailer


The Spirit (2008) Frank Miller Official Movie Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Possession (2009) Official Movie Theatrical Trailer


Knowing - Trailer 2009 (HD)

[video=youtube;ikJ3t_tZf-E]http://www.youtube.com/watch?v=ikJ3t_tZf-E[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Push - Trailer (2009)

[video=youtube;afT1fAwSr-Q]http://www.youtube.com/watch?v=afT1fAwSr-Q[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Inkheart Trailer (2009)

Hobbit 2009 Trailer (real)

[video=youtube;q-y1R1N8FC0]http://www.youtube.com/watch?v=q-y1R1N8FC0&feature=fvst[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Independence Day 2 movie (teaser trailer 2009)


Splinter Movie Trailer 2009
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

ILLUMINATI MOVIE!!! (ANGELS&DEMONS) MAY 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

"Confessions of a Shopaholic" - Movie Trailer 2009 (HD)

[video=youtube;ZYYCSEV-i1Y]http://www.youtube.com/watch?v=ZYYCSEV-i1Y[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Fired Up Trailer (2009)

Homecoming (2009) Trailer

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

Coco avant Chanel TRAILER 2009


X-Men Origins: Wolverine Trailer 2009

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

The Brothers Bloom Trailer 2009


Transformers 2: Revenge Of The Fallen

 
Last edited by a moderator:

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Pe: Trailer filmat e fundit ......

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Trailer filmat e fundit ......

World War Z

[video=youtube;HcwTxRuq-uk]http://www.youtube.com/watch?v=HcwTxRuq-uk[/video]

Zero Dark Thirty


Born To Dance

 
Last edited:

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Pe: Trailer filmat e fundit ......

Mezi po pres te dali ky filmi...ahh sa i dashurueshem që esht Josh Duhamel :lov2:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pe: Trailer filmat e fundit ......

Mezi po pres te dali ky filmi...ahh sa i dashurueshem që esht Josh Duhamel :lov2:
Kur është precizuar të dali? Në trailer duket nice :)
 
Top