• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tre shenja të Zodiakut, nën të cilat lindin gratë më të mrekullueshme

Sigurisht, çdo grua është unike. Por gratë e lindura nën këto tre shenja të Zodiakut janë tërësisht të ndryshme. Këto gra janë me fat, por në të njëjtën kohë mund të kenë një fat të vështirë.

1. UJORI

Ka lindur për të kënaqur ëndrrat e saj, por edhe ato të të tjerëve. Frymëzon ata që ka pranë, për ta bërë të pamundurën të mundur. Fluturon shumë lart, duke marrë mes krahëve të veta një dyzinë me njerëz. Sigurisht, është e vështirë për të, por ka lindur për të realizuar ëndrrat e Universit!

2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre.

3. Akrepi

Gruaja e Akrepit është një shëruese. Të gjithë kemi dijeni për karizmën e pashkatërrueshme të gruas Akrep, por ka një gjë për të cilën jo të gjithë janë të vetëdijshëm. Këto janë gra që shohin gjithcka.

Jo vetëm shohin, por edhe shërojnë edhe shpirtërat më të lënduar, që sot në botën moderne janë kaq të shumtë. Si ia arrijnë? Askush nuk është i autorizuar ta dijë. Por sigurisht, ato kanë parë parajsën dhe ferrin. Tani janë këtu dhe misioni i tyre është që të shërojnë të gjithë.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre

Njeher kam pa nje turist..duke e sulmu luanat...kish ndodh dikur para 30vitev e me shum..dhe me e keqja ne prezenc te fmive e gruas😢Se di a eshte akoma ne youtube se nuk du me pa me..nga ajo ngjarja i urrejsha luant me shpirt..po tani kjo @DeliriumMind po na shtyn me dasht luani 🤣
 
2. LUANI

Ka ardhur për të udhëhequr botën dhe për ta ndryshuar. Pamja e saj dhe prania në një ekip, tregojnë se ka ardhur koha për të ndryshuar për mirë. Prandaj për gratë e shenjës së Luanit është shumë e vështirë të bëjnë pjesë në një skuadër apo një familje, që nuk kërkon zhvillimin dhe rritjen. Në rrethana të tilla, gratë e shenjës së Luanit mund të synojnëtë vetme realizimin e misionit të tyre

Njeher kam pa nje turist..duke e sulmu luanat...kish ndodh dikur para 30vitev e me shum..dhe me e keqja ne prezenc te fmive e gruas😢Se di a eshte akoma ne youtube se nuk du me pa me..nga ajo ngjarja i urrejsha luant me shpirt..po tani kjo @DeliriumMind po na shtyn me dasht luani 🤣
*hugs* fatkeqesisht gjera te tilla mund te ndodhin


 
Top