• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tregohuni optimiste.

prodigious

I perjashtuar
Mosha
35
Vendndodhja
Tirana
Cdo gje eshte momentale. E shkuara ishte dhe e ardhmja do te jete por asnjera nga keto nuk jane. Mos u deshperoni ngaqe nuk keni shijuar te shkuaren dhe mos mbani mendjen qe do shijoni te ardhmen por perpiquni te shijoni momentin sepse jeta eshte ai fragment kohe i cili kalon neper te tashmen.
 
Vendndodhja
^.^
Ashtu eshte faktikisht , por ja qe e shkuara te vjen te ngjitet po ashtu dhe e ardhmja dhe pse keto te dyja asnje kuptim nuk kane,momenti ka shume vlera por ne harrojme ta jetojme .
Kjo demton momentin duke e jetuar ate me te shkuaren e te ardhmen.
 

prodigious

I perjashtuar
Mosha
35
Vendndodhja
Tirana
Ashtu eshte faktikisht , por ja qe e shkuara te vjen te ngjitet po ashtu dhe e ardhmja dhe pse keto te dyja asnje kuptim nuk kane,momenti ka shume vlera por ne harrojme ta jetojme .
Kjo demton momentin duke e jetuar ate me te shkuaren e te ardhmen.
Ida, e shkuara jote te pret ne te ardhmen qe te behet serish e tashmja jote... Prandaj mos u merzit sepse eshte vetem qeshtje kohe dhe mos mbaj mendjen aty. Cdo gje ne kohen e vet Ida. :)
 
Top