• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

‘Trekëndëshi i dashurisë’, Ja kush është shqiptari që vrau biznesmenin grek në KorfuzDisa fotografi të publikuara nga mediat greke tregojnë autorin e vrasjes së ndodhur disa ditë më parë në Kofruz të Greqisë, i quajtur Artan.

Viktima është biznesmeni grek 52-vjeçar Spiro Ziniati, i ekzekutuar mbrëmjen e së mërkurës në tavernën që zotëronte në Korfuz, për motive xhelozie. Shqiptari dyshonte se gruaja e tij 28-vjeçare, me të cilën ka dy fëmijë, e tradhtonte me biznesmenin grek.

Viktima Spiro Ziniati

Rreth një javë para krimit, ai ka detyruar edhe gruan të lërë punën.


Bashkëshortja e autorit të vrasjes

Më pas, Artani ka udhëtuar për në Shqipëri bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët, të cilët i ka lënë këtu, ndërsa vetë është nisur sërish për në tokën helene.

Autori i vrasjes me bashkëshorten

Media helene kanë publikuar edhe një foto të fëmijës së shqiptarit, i cili shfaqet me një armë në duar edhe pse ende nuk mund të ecë me këmbët e veta.

Vrasja

Shqiptari 30-vjeçar shkoi në tavernën e vogël ku punonte e shoqja dhe nxori një thikë, me të cilën vrau pronarin. Ky i fundit mori plagë në bark, gjoks dhe në qafë, që rezultuan fatale.

Më pas, autori i vrasjes u fut në makinë, hodhi thikën në rruge dhe shkoi vetë në rajonin e policisë, ku dhe u dorëzua.

Atje dëshmoi së e kreu vrasjen pasi bashkëshortja e vetë kishte marrëdhënie intime me viktimën.

/SYRI.net/
 
Trekendeshat jane te rrezikshem, ai i Bermudes eshte shume i famshem :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Iluminati kush?
Ai qe vrau dashnorin e gruas apo dashnori?
Vetem Iluminati qe s'ka ne kete ngjarje.
Kot me te pyt-Ca ke me Iluminati ti?
Ashtu sic ka trekendesh Bermuda ka dhe iluminati.
Pse mos ta kete edhe ai?
Skam gje kunder por kam inate kur si jepet drejtesi dhe i hiqen trekendeshat atij pff.
 
Ashtu sic ka trekendesh Bermuda ka dhe iluminati.
Pse mos ta kete edhe ai?
Skam gje kunder por kam inate kur si jepet drejtesi dhe i hiqen trekendeshat atij pff.
Ai qe thua ti ne simbolin e Iluminati eshte piramide dhe jo trekendesh.
Edhe pse ke nje fare te drejte sepse edhe trekendeshi eshte simbol i Iluminati.
Sidoqofte Iluminati nuk jane te rrezikshem.
 
Kshu ju ndodh kur merrni një grua që ka zemër të madhe e si thot kujt Jo!!!
Mos paragjyko kot.
Ku e di ti sa burrave i ka thene Jo ajo para se ti thoshte grekut Po?
E shikon pra qe jo te gjitheve i ka thene Po??? lol
 
اkeni m sikur ju meshkujt i thoni jo një femre, kshu ka vendos veten në vendin e një mashkulli.
Ate moj po them edhe une.
Une mbrojta femren.Ti e akuzove qe thote gjithmone po.
Nejse, rendesi ka te merremi vesh se edhe une per socjologji jam mbaruar :)
 

Jetmira

..........
Shyqyr që qenka një që i mbron, edhe mbroj gjithnjë
Mendova se ke shkruajt Seksologji, po mpaskan bër syt.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
....mjaft burrin e bukur e paska pas kjo femra. NUk kuptoj cfare paska kerku kjo te ai greku ? Po lavire kur je, kuptohet...


Me vjen keq per ket shqiptarin, uroj ta lirojn nga burgu, te pakten dikur... -jo ta len tere jeten ne burg....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Me siguri per ndonje leke me shume e ka bere korba...
Ehhhhh ti rrojne femija te ziut se atje ku do ver te shtepia pa qera do ja marrin haken e ksaj qe beri.
 
Top