• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tremben nga tigri, majmunët pësojnë infarkt - VIDEO

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tremben nga tigri, majmunët pësojnë infarkt - VIDEO


12 majmunë janë gjetur të ngordhur në një pyll në Indi dhe sipas veterinerëve ata kanë pësuar njëkohësisht infarkt në zemër pasi janë trembur nga një tigër.

Majmunët u gjendën nga banorët e zonës, të cilët u habitën nga kjo vdekje kaq masive e majmunëve.

Fillimisht u dyshua se majmunët ishin helmuar, e për këtë arsye u nis edhe një hetim për të gjetur fajtorët, por pas analizave u arrit në konkluzionin se kishin pësuar njëkohësisht infarkt.

“Majmunët mund të kenë ngordhur nga një ulërimë e ndonjë tigri që ka kaluar në atë zonë”, deklaroi një prej veterinerëve, shkruan Daily Mail.

/ Top Channel
 
Ahahah,hera e pare qe degjonin ulerimen e nje tigri ne fakt ne pyll,ja shiko ne ...jemi mesuar tashme ne kete kasaphane qe eshte bere me keq se xhungel...s'na vret me asgje! :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
I kam inat keto kafsht e rrezikshme..sidomos tigrin dhe luanin..nga koha se kam par duke sulmu ni turist ,derisa po bente foto dhe me e keqja ne sy te fmive!nuk i kam qef me.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
I kam inat keto kafsht e rrezikshme..sidomos tigrin dhe luanin..nga koha se kam par duke sulmu ni turist ,derisa po bente foto dhe me e keqja ne sy te fmive!nuk i kam qef me.
Kesaj rradhe ishte i uritur...se here te tjera ruhet ose i mbyll syte kalamonit me nje puter dhe i ha babin.
Gnaaaam!!
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ne fakt une mezi pres te marresh zjarr si zhiva. E te shuhesh po si zhiva po hajt mo :p
Epo qe te ndizesh duhet qe nje pjeshke si ty te te ndezi por ti aha se ben dot.. ;)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Top