• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Treni i kuq ne Zvicerr

Lauri

Anunnak
Çufff Çuuufff........e kush nuk do deshironte te bente nje xhiro me ate qe e quajne "trenin e kuq" ne Zvicerr. Sidomos ata qe dashurojne natyren magjepse te Zvicrres. Treni me ciceron qe shpjegon cdo gje ne interoranin e rruges se hekurt. Tekonologjia, historia, paesazhe do ju shoqerojne udhetimin qe do ju beje te pa harrueshem viziten tuaj deri mbi 3000m mbi nivelin e detit :)
Vendoseni edhe kete okazion ne listen e udhetimeve qe keni ne program..;)

tr1.jpg
tr2.jpg
tr4.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Bernina Express 😍
Ky del dhe jashte Zvicres, mes Alpeve italiane dhe franceze por itinerari me i bukur per mua eshte ne Davos dhe Zermatt.
Me duket se i thone edhe Dopio Shigjeta e Kuqe zviceranet, nuk jam i sigurt.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
100 her jam mat me e ba prov e kurr skam arrit me shku do me pelqente pres oferta nga agjensite e zvicres 😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
    Top