• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Trondit shkencëtari: Njeriu është emigrant në tokë

Aragon

Anëtar i Respektuar
E ka pas sarkazem.

Mandej ne e ndajme paraardhesin e njejt me majmunet, per ate njerezit grupohen si Primate bashke me gorillat, shimpanzet, orangutanet.

Thjeshte majmunet ngjajne me afer me paraardhesin ton ngaqe njerezit kane evoluar shume.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Sipas kesaj qe thuhet ketu atehere ky nuk na qenka shkencetar. :D

Se nje shkencetar e di qe njeriu nuk ka ardhe nga majmuni :D
hahahahahahahahhaa :) qendron kjo qe thua ndoshta.

Ama ne lidhje me tezen,une gjithnje e kam ditur qe jemi te perj-ardhur nga pjese tjera te universit.
Ndoshta nga ndonje yll,me pelqen ta besoj.
 

Hartini

Well known member
Perralle e lezetshme ngjan por jo e re , e kemi pare dhe ne filma .
Une mendoj qe jemi nje mutacjon i ariut , biles kam dhe argumente .
 

KAON

Anëtar Aktiv
E vetmja specie ne kete planet qe natyra e trajton si te huaj. Provoni te rrini 10 min lakuriq ne mal ose ne te ftohet :)
 
Top