Truke te zbuluara..

angel boy

cun i veshtire
ju lutem postoni ketu poshte sa me shum truke magjike te zbuluara pasi jam shum kurioz ti mesoj.....sidomos ato me letra
thnx per mirkuptimin..
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Si me ti postu shko ne you tube dhe ke plot aty
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
duhet te pyesesh ate nadir magjistarin..qe u hodh nga lart..per keto pun angel boy!!!!!! LOL :p
 
Top