• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U dashurova pa e parë, e u rrëqetha kur e pash!

Passion

Antarë i Respektuar
Sa e bukur eshte ajo ndjesia e te pershkruarit emocion nga nje fjale,nga nje vrull deshirash,nga nje dedikim,nga mendimet bresheri :)

Ju per optike jeni kaq te ashper :(
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nashi meqe e the ti:p ,na sqaro,u rrenqethe nga emocioni dhe ajo qe te shfaqi kur e pe apo mbylle syte e u rrenqethe se pao dije nga te ikje ahahahhahaha
u rreqetha nga perqafimi .desh me la zemra mu duk vetja si bebe ne krahet e tij
 
  • Love
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
u rreqetha nga perqafimi .desh me la zemra mu duk vetja si bebe ne krahet e tij
Me vjen mire qe krijon momente sepse jane te vetmet qe i mban perjete ne kujtese.Dhe ashtu u ndjefsh gjithe jeten e dashur.Kiss you
 
Top