• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U ktheva nga Siria.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lauri

Anunnak
Tungjatjeta miq.
Ma pak fjale jam person ne kerkim, prandaj mos e beni llaf ne lagje qe ndodhem mes jush. Mos me pysni me gjate, se nuk di te flas tjeter pervecse per bomba, arme e municion, si vriten njerzit, kamikazet.
Nga ju c'kemi, cfare humba keto vite larg jush? Me tregoni dicka ndryshe nga eksperjenca ime. Apo edhe ju keni qene ne status lufte 🤔
Nderkohe qe une po shkoje te pastrohem nga pluhrat, te pres mjekrren e te qeth floket plot morra. Me tregoni dicka 🤗
 

Lindis

Antar Aktiv
Thonjte mik trim, thonjte aman duhen prere, kutikulat e kan mbyt thoin duhen pastruar, kallot e dores nga shkrepjet e shpeshta dhe gjonat e tjera qe i behen pushkes duhen lemuar, ne boten ku u riktheve keto jane gjithcka ndryshe e hengre si se ke ngrene as ne lufte😉😛.
A warm welcome!
 

Lauri

Anunnak
Thonjte mik trim, thonjte aman duhen prere, kutikulat e kan mbyt thoin duhen pastruar, kallot e dores nga shkrepjet e shpeshta dhe gjonat e tjera qe i behen pushkes duhen lemuar, ne boten ku u riktheve keto jane gjithcka ndryshe e hengre si se ke ngrene as ne lufte😉😛.
A warm welcome!
Prit mor aman, te futem nen dush nje here. Thash ti zbus pak thonjte ne uji te nxehte se i pres me mire😂
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Tungjatjeta miq.
Ma pak fjale jam person ne kerkim, prandaj mos e beni llaf ne lagje qe ndodhem mes jush. Mos me pysni me gjate, se nuk di te flas tjeter pervecse per bomba, arme e municion, si vriten njerzit, kamikazet.
Nga ju c'kemi, cfare humba keto vite larg jush? Me tregoni dicka ndryshe nga eksperjenca ime. Apo edhe ju keni qene ne status lufte 🤔
Nderkohe qe une po shkoje te pastrohem nga pluhrat, te pres mjekrren e te qeth floket plot morra. Me tregoni dicka 🤗
Mire se erdhe , shyqyr qe ke shpetuar lol , na trego me shum info si e vrat el-bagdadin... se degjova ishe pjes e operacionit ne egzekutimin e tij :p lol lol
 

Vvetoni

Larguar
Ça po thojne Lauri ka qene rob lufte i nje grupi prej 50 njerezve, ka qene i mbuluar dhe ka sherbyer si i pari i haremit te prijesit te grupit? Qe besa jane perhap lajme qe akoma nuk i kam konfirmuar qe flasin per zotezine tende per te kordinuar haremin, si dhe per te kenaqur prijesin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Didi

As qehren per lufte se ka Lauri.
 
M

Morfina

Ça po thojne Lauri ka qene rob lufte i nje grupi prej 50 njerezve, ka qene i mbuluar dhe ka sherbyer si i pari i haremit te prijesit te grupit? Qe besa jane perhap lajme qe akoma nuk i kam konfirmuar qe flasin per zotezine tende per te kordinuar haremin, si dhe per te kenaqur prijesin.
E ke içik trunin mrapç ti 😂😂😂😂😂

Teme: wlcb @Lauri
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ça po thojne Lauri ka qene rob lufte i nje grupi prej 50 njerezve, ka qene i mbuluar dhe ka sherbyer si i pari i haremit te prijesit te grupit? Qe besa jane perhap lajme qe akoma nuk i kam konfirmuar qe flasin per zotezine tende per te kordinuar haremin, si dhe per te kenaqur prijesin.
Mos mthuj se asht ky si ai pashaja që i rrinte mrapa sulltaneshes kosem 😂😂😂
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mire se te gjeta o shkodran Berdice.👍
E imagjinova qe je ktu se ndjeva eren e corapeve tu sapo hyra ne forum.
Kur gjun peshk ne breg t'Buns, laj edhe kamt nga nje here 🙃
Ah maj shpirti kadifes të gjeshe naj gja tjetër se unë elhamdulilah jam mysliman kamt e mija lahen 5 her ndit 😉 me ngatërron me peshkatart e Lezhës që kan frik nga uji 😋😋
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
😂😂😂🤣🤣🤣
Nuk thone kot robi lind e vdes me 1 pale mend! 😂😂😂

Komentet ketu ja kalojne dhe emisioneve te humorit.😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top