• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

U ktheva nga Siria.

Lauri

Anunnak
Mire se erdhe , shyqyr qe ke shpetuar lol , na trego me shum info si e vrat el-bagdadin... se degjova ishe pjes e operacionit ne egzekutimin e tij :p lol lol
Komplimente vajza. Ti e kape fluturimthi te verteten e misionit 007😎
Hollsira te tjera jane top sekret 😂
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Qysh kalove ne siri a ishin mir krejt bashar al as a e kisha mir e ja bafsha vorrin prag te shpis se krejt qaj i shaktrroj njerzit aman mos hapni ksi far temash se dal vet vetja
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Lauri me pelqen se eshte shume aktiv dhe shume afer sekretit te formules se ekzistimit te kesaj bote .
Laur , te pafsha musliman sa me shpejt , ama jo musliman si ata te Siris , Marokut, 3gjiptit, Tuqrise e te Shqiperise sic mund ti njofesh ti ne jet3n e perditeshme . Po uroj te behesh musliman i vertet i mbushur me vlera Kuranore ne cdo levizje dhe veprime te trupit dhe shpirtit tend .
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Lauri me pelqen se eshte shume aktiv dhe shume afer sekretit te formules se ekzistimit te kesaj bote .
Laur , te pafsha musliman sa me shpejt , ama jo musliman si ata te Siris , Marokut, 3gjiptit, Tuqrise e te Shqiperise sic mund ti njofesh ti ne jet3n e perditeshme . Po uroj te behesh musliman i vertet i mbushur me vlera Kuranore ne cdo levizje dhe veprime te trupit dhe shpirtit tend .
Tani prite zot luften e trete boterore me bum bam Bim lol
 

WxP

Antarë i Respektuar
Jo dit premte bohet portokallia... edhe ga menyra se si je shpreh e menova me verte bilet portokallie... pastaj ske pse veco tjeret kur bashkbisedojm se une kurr sju ngatarroje.
 

Frank

Ashtu, kështu...
Pse m Frank e kam emrin une te pres bilet? :p
Apo e kishe fjalen vertete per bileta dhe se kapa :p
Na paska nderuar me pjesmarrje “frustrimi” dora vete. Mire se rivjen Nick!
Une mendoj se te duhet nje teme riprezantimi e ty qe te ndihesh me mire.😂😂😂
 
Top